i5 760 Sisteme ekran kartı önerisi

Peki OC yaptırmadan GT 1030 takarsak 60 70 FPS görür müyüz ani düşüşler yaşamadan.

Ona kesin bir şey söyleyemem. Size şöyle bir tavsiye vereyim. Bu PC ile idare edin ileride para biriktrip AMD APU sistem alın. O sistemde yavaş yavaş yükseltme yapabilirsin. Hem düzgün bir PC olur elinde hem de yükseltmeye açık olursun.

Ona kesin bir şey söyleyemem. Size şöyle bir tavsiye vereyim. Bu PC ile idare edin ileride para biriktrip AMD APU sistem alın. O sistemde yavaş yavaş yükseltme yapabilirsin. Hem düzgün bir PC olur elinde hem de yükseltmeye açık olursun.

Konunun başında yazmıştım zaten 2 3ay gibi bir süre sonra güzel bir sistem toplayacağım zaten bunu kardeşime vereceğim hem de 2-3 ay daha kullanacağım şu an kullanımım için ve ileride kardeşim'de daha iyi bir sistem verebilmek için biraz takviye yapmak istiyorum ona yeterli gelecektir ondan dolayı yardım istedim :)

@Bahacprz @messinicocugu @METANİC

1250 TL'ye MSI RX 550 2 GB 64 Bit var alınır mı?

Bir sorum da şu linkini bıraktığım PSU'ya sahibim GT 1030 da veya RX 460'da ve 550 de yeterli olur mu?

Son düzenleme:
Konunun başında yazmıştım zaten 2 3ay gibi bir süre sonra güzel bir sistem toplayacağım zaten bunu kardeşime vereceğim hem de 2-3 ay daha kullanacağım şu an kullanımım için ve ileride kardeşim'de daha iyi bir sistem verebilmek için biraz takviye yapmak istiyorum ona yeterli gelecektir ondan dolayı yardım istedim :)

Bir sorum da şu linkini bıraktığım PSU'ya sahibim GT 1030 da veya RX 460'da ve 550 de yeterli olur mu?

Yeterlidir üçü arasından RX460 ikisinden de iyi diğer ikisinin performanslar ise birbirine yakın.

Şu an kullandığım ekran kartını aşağıda sistem bilgilerine yazdım. Bu sisteme kullanabileceğim, darboğaz yaşamadan en iyi performansı alabileceğim ekran kartları hangileridir? Önerileriniz bekliyorum.

Oynadığım oyunlar: Fortnite-PUBG-Valorant-FIFA-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege-Devour-deab by Light-League of Legends-GTA 5 bu tarz oyunları oynuyorum. Genel olarak bu tarz tercih ediyorum. Sistem gereksinimleri uçuk oyunları pek oynamıyorum. Onlar için PS4 var :D

Anakart: Gigabyte GA-P55-US3l
İşlemci: Intel i5 760.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB.
RAM: Kingston 1333MHz 12 GB.
SSD: Crucial BX500 240GB 540/500MB
HDD: WD Blue 1TB 64MB 7200RPM (WD10ezeX)
AMD
HD 7770 HD 5770
HD 6790 HD 6850
HD 5830 HD 5850

R7 250x R7 260
RX 460 RX 550

Nvidia
GTX 750 Ti GTX 650
GTX 550 Ti GTX 550

Yeter de artar.

PSU yeterlidir. RX 550 idare edecek bir karttır.

GT 1030 ile OC'suz 60 FPS verir mi PUBG.

Yardımınız için teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı