Intel i5-9400F uyumlu anakart önerisi

Merhaba i5 9400F işlemci aldım Asus Prime B365 Plus anakartta bios update yapmadan çalışır mı ? Alan kullanan var mı arkadaşlar ... Elimde mevcut 8.nesil başka bir işlemci yok !
B365 anakartlar yeni nesildir 9. nesil işlemciler ile kullanabilirsin. i5 9400F alacak arkadaşlara zaten yakın fiyatları hatta daha bile ucuz B365 anakart almasını öneririm.
1564419894312.png

Fİyat performans anakart olarakta şu modeli öneririm.

Asus Prime H310M-K
ile çatır çatır kullanıyorum.
i5 9400F
ASUS PRİME H310M-KR2.0
BU İŞLEMCİ VE ANAKART İLE BERABER SİSTEM TOPLAYACAKTIM BİRAZ ÖNCE BİLGİSAYARCIDAN GELDİM ADAM BANA İŞLEMCİ İLE ANAKART UYUMSUZ DEDİ SANA GİGABYTE MARKA ANAKART TAKALIM DEDİ BENDE GICIKLANDIM ÇIKTIM GELDİM ABİ BEN ANAKARTTA ASUS İSTİYORUM ŞU ANKİ ANAKARTIMDA ASUS BEN BU GİGABYTE MARKASINI DUYUNCA KRİZE GİRİYORUM AMA YENİ KASA YAPMAK İSTİYORUM . KISACASI BU BİLGİSAYARCILARIN ÇALIŞTIKLARI BİLEŞENCİLERLE ANLAŞMALARI VARMIDIR ÖRNEĞİN GİGABYTE ANAKART TAK SANA ŞUNU VERELİM FALAN FİLAN GİBİ ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM .

i5 9400F
ASUS PRİME H310M-KR2.0
BU İŞLEMCİ VE ANAKART İLE BERABER SİSTEM TOPLAYACAKTIM BİRAZ ÖNCE BİLGİSAYARCIDAN GELDİM ADAM BANA İŞLEMCİ İLE ANAKART UYUMSUZ DEDİ SANA GİGABYTE MARKA ANAKART TAKALIM DEDİ BENDE GICIKLANDIM ÇIKTIM GELDİM ABİ BEN ANAKARTTA ASUS İSTİYORUM ŞU ANKİ ANAKARTIMDA ASUS BEN BU GİGABYTE MARKASINI DUYUNCA KRİZE GİRİYORUM AMA YENİ KASA YAPMAK İSTİYORUM . KISACASI BU BİLGİSAYARCILARIN ÇALIŞTIKLARI BİLEŞENCİLERLE ANLAŞMALARI VARMIDIR ÖRNEĞİN GİGABYTE ANAKART TAK SANA ŞUNU VERELİM FALAN FİLAN GİBİ ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM .
H310 anakart ile direk çalışmaz İ5 9400F BİOS güncellemesi yapman gerekir. Onun için eski işlemci ile PC'yi açacan güncelleyecen sonra tekrar i5 9400F flan takıcan adam uğraşmakta istememiştir.
B365 anakart alırsan direk tak çalıştır olur sorunsuz kullanırsın.
İllaha Asus olsun diyorsan şu model nasıl 4 slot RAM çift M2 destekli B365 model 585 TL.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı