Intel İ7 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alihan koç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kendime yeni sistem kurmaya karar verdim ve araştırmaya başladım. Daha önce böyle bir sistem listesi yaptım ama içime sinmedi şimdi ise yeni bir sistem yaptım. Bu sistem hakkın görüşlerini bekliyorum ve ekran kartı önerisinden bulunursanız sevinirim. Forumda msı ekran kartlarında sorun oldugunu okudum. Ama yinede aklımda bi ekran kartı olmadıgı icin ekledim. Ekran kartı önerinizi bekliyorum. Sistemi oyun için kurdum abartmış olabilirim ama bana uzun bir süre gitmesini istiyorum. Bu sistemi agustostan sonra toplayacagım kesinlikle hayali bir sistem degildir. Yanlıslarım varsa kırıcı olmadan düzeltirseniz sevinirim..
Bu iki karttan hangisini önerirsiniz evga kendi sitesinden alacagım.

2015.PNG

www.vatanbilgisayar.com: Evga GTX980 Classified ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Evga GTX980 SuperClock ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Klavye olarak logitech G710+ mekanik klavyeyi kullanıyorum. SAYGILAR..

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyata göre sistem çok kötü harddisk'i 2TB yababilirdin ramleri ise 16 gb yapabilirdin

RAM ve harddisk'i daha önceden böyle listesini yaptıgım sistemdeki gibi kullandım. Sadece degiştirdigim ekran kartı anakart bide işlemci hocam yinede teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nasıl desem benim kafama bi parca girdigi zaman aklım onda kalıyor ama DDR4 sistem icin bakacagım teşekkür ederim. Ekran kartı tavsiyeniz icinde sizede cok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı