Intel Pentium 2.80 GHz Sisteme GTX 960 Takmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok tam da yerine gelmişim. Senin bilmediğin durumlar var bu sebeple bir şey demiyorum.
Anlat bakalım bilmediğimiz durumları. Gereksiz muhabbet yapmayın burada. Kimse ekran kartını takınca çalışmaz demiyor. Kartın performansını o işlemci ile alamaz diyoruz. Ben yaklaşık 7 senedir E5300 kullanıyorum ve GT 730 ile bile darboğaz yapıyor. Çok bilmekle olmuyor bu işler. Diğer arkadaşlar da gerekli cevabı vermiş. Arkadaşın kafasını karıştırmaya gerek yok.

İnsanın bir şeyi biliyorsa kanıtı olmalı değil mi ? Ben şuan E5300 ile GT 730'u tam performansla kullanamıyorum diyorum. Kendisi ben biliyorum ama anlatmam diyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanın bir şeyi biliyorsa kanıtı olmalı değil mi ? Ben şuan E5300 ile GT 730'u tam performansla kullanamıyorum diyorum. Kendisi ben biliyorum ama anlatmam diyor. :)

Fx6300 ile R7 370'in darbogaz olduguna sahit oldum abartmiyorum.

GTX 960 değil de GTX 950 taksan bir de 500W 80 Plus Bronze güç kaynağı taksan şahane olur.

Forumda hâlâ "i3 6100 ve GTX 950 Darboğaz Olur Mu?" gibi başlıklar açılırken...
Recep ve Ali hocam i3 6100 ve GTX 950'li bir bilgisayar toplamıştı ve darboğaz olmuyordu.

Ama en iyisi R7 250X takmaktır. Hem hesaplı hem de fiyatına göre performansı takdire şayan.

Recep ve Ali hocam i3 6100 ve GTX 950'li bir bilgisayar toplamıştı ve darboğaz olmuyordu.
Söylemeye çalıştığım şey, insanlar hâlâ bunu sorgularken, 775 pin işlemciye GTX 960 düşünmek. Bu 95 model Şahin'e uçak motoru takmak gibi bir şey. Belki yürür ama uçmasını bekleyemezsin.

Söylemeye çalıştığım şey, insanlar hâlâ bunu sorgularken, 775 pin işlemciye GTX 960 düşünmek. Bu 95 model Şahin'e uçak motoru takmak gibi bir şey. Belki yürür ama uçmasını bekleyemezsin.

Durumu çok iyi özetledin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı