Intel Pentium 2.80 GHz Sisteme GTX 960 Takmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Faikselim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendi sistemimi güncellemek istiyorum. Bilgisayarının özellikleri şu şekilde:
  • Intel Core 2 Duo 2.80 GHz
  • 6 GB RAM
  • ATI Radeon HD 4300/4500
Bu sistemi MSI GTX 960 2G ile güncelleyebilir miyim? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? 350W güç kaynağını değistirmem gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 350w yetmez 500w al en az bide gtx 960 ile güncelleyemen işlemcin kötü işlemcini değiştirmen lazım hem ram 8 gb olursa tam olur yani uzun lafın kısası gtx 960 lı sistem toplamak için hepsini toptan değiştirmen lazım :D :) :)

Core 2 Duo ile pek birşey bekleme 6 sene HD 6850 ile ben kullandım ordan biliyorum. Yine de takarsın çalışır ama o karttan verim alamazsın. İşlemcini en azından i3 6100 yapmaya bak

Intel core 2 duo hangi chip i kullanıyor internette kesin bişey bulamadım

O işlemci ile 960' ın 1/3' ü kadarını kullanır anca hele ki çözünürlük düşükse vay haline. O sisteme masraf etme o sistemde dropsuz oynayabileceğin oyun sayısı az.

Yok öyle bir şey. Tak ekran kartını paşalar gibi çalışır.
Hocam sen çok yanlış gelmişsin ya. GTX 960'ın performansının yarısını bile alamaz o işlemci ile. Ekran kartı bu şekilde de çalışır. Maksimum takman gereken kart R7 250 olmalı.

Hocam sen çok yanlış gelmişsin ya. GTX 960'ın performansının yarısını bile alamaz o işlemci ile. Ekran kartı bu şekilde de çalışır. Maksimum takman gereken kart R7 250 olmalı.

Yok tam da yerine gelmişim. Senin bilmediğin durumlar var bu sebeple bir şey demiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı