Intel pişmanlık mıdır?

Aynı mantıkla i7 6700K'nın şu anda alınması da pişmanlık ama ilk zamanlarda mükemmeldi. Bir işlemcinin zamanı geçince kötü olmuyor.

Nasıl olmuyor🤣 tabii ki de olur. En basit şekilde güncel yazılım/oyunların gereksinimleri, tüketimleri artar ve zamanının en iyi işlemcisi güncel işlemcilerin orta segmentinin yanında sürünür.

Bu mantıkla i7-860'ın günümüzde iyi bir işlemci oluyor. Oysaki berbat.

Nasıl olmuyor🤣 tabii ki de olur. En basit şekilde güncel yazılım/oyunların gereksinimleri, tüketimleri artar ve zamanının en iyi işlemcisi güncel işlemcilerin orta segmentinin yanında sürünür.

Bu mantıkla i7-860'ın günümüzde iyi bir işlemci oluyor. Oysaki berbat.

Anlatmayı tercih etmiyorum. Gülüp geçeceğim.

Arkadaşlar amacım firmayı kötülemek veyahut insanları Intel adlı firmadan bir ürün alırken tereddüt ettirmek değil asla, amacım sadece insanların Intel hakkındaki görüşlerini, deneyimlerini öğrenmekti ama sizde haklısınız evet, soruyu daha net sorabilirdim.

Yok maalesef #amdfanlarınahayır
Aklıma alev çıkaran FX 9590 geldi :d

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel Celeron 3060 kullanan kişi yakınmasıdır.

Intel pişmanlık değil ama anakartları çok kanser ben canım sıkılınca parça değiştim için sinir bozucu.
Ama AMD DDR 2 sisteme bile 6 çekirdekli işlemci takabiliyoruz ben bu yüzden AMD tercih ediyorum.
Soğutmasıda güzel yani şu an elimde Ryzen 3 1300X var yakın Ryzen 5 5500 işlemci almayı düşünüyorum anakartım da bayağı eski aslında A320 ama Intel olsaydı anakartda değiştirmek zorunda olacaktım.

Geri
Yukarı