Çözüldü Intel stok işlemci fanı çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

6nowtk

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Fan Intel stok fan. Pimlerin 3'ü çıktı diğeri çıkmıyor. Ve plastiği de aşındı düz uçlu tornavida girmiyor bayağı genişledi orası. Gerekirse kırılsın ama çıksın. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Herkese merhaba. Fan Intel stok fan. Pimlerin 3'ü çıktı diğeri çıkmıyor. Ve plastiği de aşındı düz uçlu tornavida girmiyor bayağı genişledi orası. Gerekirse kırılsın ama çıksın. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam anakarta bir zarar vermeye çalışarak, arka tarfatan pense tutarak ön taraftan da çekerek dener misiniz? Bu işlemi yaparken pense anakarta sürterse anakartı çizebilir bilginiz olsun.
Hocam anakarta bir zarar vermeye çalışarak, arka tarfatan pense tutarak ön taraftan da çekerek dener misiniz? Bu işlemi yaparken pense anakarta sürterse anakartı çizebilir bilginiz olsun.

Çözüm
Hemen deniyorum. Denedim ancak bu siyah kısımları baya ileri gitmiş..

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen deniyorum. Denedim ancak bu siyah kısımları baya ileri gitmiş..
Hocam anakartın üzerinde olduğu için fazla kesin, kırın vs. diyemiyorum. Plastik bir şey ile beyaz ayakları yamultarak kırmayı deneyin.

Geri
Yukarı