Çözüldü Intel sürücü "Yüklenmekte olan sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ThePolarBear

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın işlemcisi i5-7200U. Grafik birimi Intel HD Graphics 620 ve NVIDIA GeForce 940MX. Intel HD Graphics 620'nin sürücüsü 18.04.2018 tarihine ait. Intel'in Support kısmından son sürücüyü (19.10.2020 tarihli) indirip kurmaya çalıştığımda "yüklenmekte olan sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış. Lütfen bilgisayarın üreticisine başvurarak uygun sürücüyü edinin." Diyor. Sebebini bulamadım, yardımcı olabilir misiniz? Neden kurulmuyor?

Çözüm
Hata değil, sürücü imzalanmamış olabilir demiştiniz ben sürücüye baktığımda zaten imzalı gözüküyor.

Bu videoyu deneyin bakalım.
Sıkıntılı bir adım var ise yapmadan önce bildirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
''Sürücü imzalanmamış olabilir. Bilgisayarı Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlatın, açılan menüden, gelişmiş seçenekleri seçin; ‘’Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırak’’ seçin ve sürücüyü yeniden krmayı deneyin.''

Başka forumda okumuştum. Not defterinde buldum. Bir dener misin?

''Sürücü imzalanmamış olabilir. Bilgisayarı Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlatın, açılan menüden, gelişmiş seçenekleri seçin; ‘’Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırak’’ seçin ve sürücüyü yeniden krmayı deneyin.''

Başka forumda okumuştum. Not defterinde buldum. Bir dener misin?
Bu sürücü zaten dijital olarak imzalanmış.

Hata değil, sürücü imzalanmamış olabilir demiştiniz ben sürücüye baktığımda zaten imzalı gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Teşekkürler ben de bu konuyu açtıktan sonra bu videoyu bulmuştum. Adımları uyguladım ve oldu, artık sürücüm 14.10.2020 tarihine ait. Yardımınız ve özveriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı