Intel Support Assistant sürücüsü güvenilir mi?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cihazım 2021 ASUS TUF Gaming F17. cihazın sürücülerini ASUS sitesinden eksiksiz yükledim. Windows Update de güncel durumda. Intel Support assistant görseldeki sürücüyü kurmak istiyor. Kurmalı mıyım yoksa Windows Update ve ASUS web sitesi yeterli midir?

1638774967560.png

Merhabalar. Cihazım 2021 ASUS TUF Gaming F17. cihazın sürücülerini ASUS sitesinden eksiksiz yükledim. Windows Update de güncel durumda. Intel Support assistant görseldeki sürücüyü kurmak istiyor. Kurmalı mıyım yoksa Windows Update ve ASUS web sitesi yeterli midir?

Eki Görüntüle 1234723

Güvenilir tabii. Senin bilgisayarın Intel tabanlı.

Güvenilir tabii. Senin bilgisayarın Intel tabanlı.

Tam emin olmamakla birlikte bu sürücüyü yükledikten sonra bir sorunla karşılaştım. Cihazım diyelim ki boşta beklerken ayarladığım şekilde yarım saat sonra ekranını kapatıyor. Fareye dokunduğumda ekrana bir ışık geliyor ama sadece mouse işaretçisi olan ok görünüyor görüntü gelmiyor. DDU ile tüm grafik sürücülerini kaldırdım. ASUS sitesinde bulunan Intel sürücüsünü ve NVIDIA tarafındaki son sürüm sürücüyü yükledim. Bakalım şu an test aşamasındayım aynı sorunu yaşarsam güncellerim.
1638957148042.png

Hocam burada 12. nesil işlemciler diyor. Benim cihazımda 11. nesil işlemci mevcut.
Ama aynı zamanda burada da güncelleme gösteriyor. Ama yapınca belirttiğim sorunu yaşamıştım.

1638957288068.png

Evet hocam güncellememem gerekiyor güncellediğimde sorun yaşıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı