OpenCore Intel UHD 630 tanıtma

İlk olarak @tristessehivernale'in dediğini yaptınız mı kendi configinize? Bir de sizin üstte attığınız şu an kullandığınız config mi?
Şimdi Hacktavish'in dediğini yapıyorum.
İlk olarak @tristessehivernale'in dediğini yaptınız mı kendi configinize? Bir de sizin üstte attığınız şu an kullandığınız config mi?
Şimdi kendi config dosyamda denedim Hacktavish hocamın dediğini. Yine kernel vs. gördüm ama restart yedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
DeviceProperties'te iGPU girdisi olarak sadece AAPL, framebuffer-patch-enable, stolenmem gibi totalde 4 girdi yeterli. Device-ID girmeye gerek yokmuş, sonradan araştırıp buldum senin ekran kartın doğal destekliymiş... Config paylaşabilir misin güncelinden?

Deviceproperties'te iGPU girdisi olarak sadece aapl, framebuffer-patch-enable, stolenmem gibi Total'de 4 girdi yeterli. Device-ID girmeye gerek yokmuş, sonradan araştırıp buldum senin ekran kartın doğal destekliymiş... Config paylaşabilir misin güncelinden?

Hocam bir saniye flashı bulmam gerek evde kimbilir nereye koydum.

Hocam bir saniye flashı bulmam gerek evde kimbilir nereye koydum.

Hocam Config bu ve şu an Mac kurulu değil belli sebeplerden ötürü kaldırmak zorunda kaldım.
Deviceproperties'te iGPU girdisi olarak sadece aapl, framebuffer-patch-enable, stolenmem gibi Total'de 4 girdi yeterli. Device-ID girmeye gerek yokmuş, sonradan araştırıp buldum senin ekran kartın doğal destekliymiş... Config paylaşabilir misin güncelinden?

Hocam aktif misiniz?

Son düzenleme:

Deniyorum hocam. Sonuçları paylaşırım şimdi.

Ekran geldi fakat imleç yine kasıyor :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı