Intel UHD Graphics ekran kartı oyun oynarken yanar mı?

Onur922

Hectopat
Herkese merhaba, GTA 5 indiriyorum ve i5 10210U işlemciye sahibim. Önceki bilgisayarımı 2011'de almıştım The Forest oynarken ekran kartı yanmıştı. Şimdi GTA 5 indiriyorum ve böyle bir şey bir daha başıma gelsin istemiyorum. Ekran kartı İntel UHD Graphics muhtemelen 620,aşağıya görseli koydum maksimum toplam bellek 4 GB gözüküyor birazını RAM'den alıyor sorum şu GTA oynarken ekran kartı yanar mı, yeni nesil işlemcilerde bu durum yaşanıyor mu kaç derece tehlikelidir HWMonitor indirdim kontrol edeceğim ve sıcaklıklar yüksek ise oynamayacağım. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-08 000051.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-08 000051.png
    12,4 KB · Görüntüleme: 191
Herkese merhaba, GTA 5 indiriyorum ve i5 10210U işlemciye sahibim. Önceki bilgisayarımı 2011'de almıştım The Forest oynarken ekran kartı yanmıştı. Şimdi GTA 5 indiriyorum ve böyle bir şey bir daha başıma gelsin istemiyorum. Ekran kartı Intel UHD Graphics muhtemelen 620, aşağıya görseli koydum maksimum toplam bellek 4 GB gözüküyor birazını RAM'den alıyor sorum şu GTA oynarken ekran kartı yanar mı, yeni nesil işlemcilerde bu durum yaşanıyor mu kaç derece tehlikelidir HWMonitor indirdim kontrol edeceğim ve sıcaklıklar yüksek ise oynamayacağım. Şimdiden teşekkürler.

Hocam o ekran kartıyla en düşük grafiklerde bile oynayamazsınız. Yanacağını sanmıyorum ama açmaz gibi.

Herkese merhaba, GTA 5 indiriyorum ve i5 10210U işlemciye sahibim. Önceki bilgisayarımı 2011'de almıştım The Forest oynarken ekran kartı yanmıştı. Şimdi GTA 5 indiriyorum ve böyle bir şey bir daha başıma gelsin istemiyorum. Ekran kartı Intel UHD Graphics muhtemelen 620, aşağıya görseli koydum maksimum toplam bellek 4 GB gözüküyor birazını RAM'den alıyor sorum şu GTA oynarken ekran kartı yanar mı, yeni nesil işlemcilerde bu durum yaşanıyor mu kaç derece tehlikelidir HWMonitor indirdim kontrol edeceğim ve sıcaklıklar yüksek ise oynamayacağım. Şimdiden teşekkürler.
Hocam işlemcinin dahili grafik birimiyle oynuyorsunuz ekran kartı yok laptopta.

O ekran kartıyla oynamanız biraz zor. Yanacağını sanmam, o sıcaklığa kadar gelirse zaten kendini kapatır. Low end ayarlar yapıp belki rahat oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı