Intel vs Ryzen

Sizce Intel çok ağlayacağı için peçete vermemiz mi gerekecek? Yoksa Intel ezip geçecek mi ya da Ryzen mi ezip geçecek? Yorumlarınızı bekliyorum. :)
Intel işlemciler ucuzlaşıp daha az ısınırsa Intel tercih edilebilir bir seçim gibi.
3000TL üstü bütçede Amd altında İntel diyorum. Vay be İntel ne ara düşük bütçeli işlemci oldun sen.

Hangi karşılaştırma?

Videoları izlersen görürsün. Bak rakibi olmayan bir işlemci ile neredeyse aynı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlar artık çoklu çekirdeğe yönelmeye başladılar. 5950X 11900K'nın içinden geçer.
Klasik AMD fanboyu işte 😂

Boş yapmayınız. Hem sizin o fanboyu olduğunuz Intel I9 11900K 360mm üst düzey bir sıvı soğutucu ile 99 derece görüp OC olayını hepten kapatıveriyor. Üstelik 600W harcayarak 5950X'ten çok daha fazla güç tüketip daha az performans veriyor. 11900K nasıl silikon israfıysa sizde insanlık israfısınız.

Videoları izlersen görürsün. Bak rakibi olmayan bir işlemci ile neredeyse aynı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlar artık çoklu çekirdeğe yönelmeye başladılar. 5950X 11900K'nın içinden geçer.

Boş yapmayınız.

Attığın videoda Intel içinden geçiyor FPS farklarıyla zaten bende sadece oyun için Intel'i savundum attığın videoyu bile izlememişsin 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı