Intel vs Ryzen

8 çekirdek devri mi bitiyor anlamadım ki 5950X'teki 16 çekirdeğe muhtaç olduk?

@Jonathan North varya şu an buradaki herkes tartışma içerisinde uğraşmamanızı tercih ederim size. Çünkü saçma bir tartışma müslüman ve Hristiyan'ların savaşı gibi bu konu.

Sizce Intel çok ağlayacağı için peçete vermemiz mi gerekecek? Yoksa Intel ezip geçecek mi ya da Ryzen mi ezip geçecek? Yorumlarınızı bekliyorum. :)
Intel işlemciler ucuzlaşıp daha az ısınırsa Intel tercih edilebilir bir seçim gibi.

Lütfen bu tarz konular açmayın açacaksanız fiyatı denk olan iki Intel AMD işlemcisi açın marka olarak bir şey yazılamaz yazılırsa doğru olmaz şu an burada bence Intel bence AMD yazanlar neden yazdı anlamıyorum.

@Jonathan North varya şu an buradaki herkes tartışma içerisinde uğraşmamanızı tercih ederim size. Çünkü saçma bir tartışma müslüman ve Hristiyan'ların savaşı gibi bu konu.
Yok zaten gözüme çarpan bir iki şeye yorum yaptım onun dışında bu tarz konulardan illallah geldi zaten, şimdi diğer kategorilere geçiş yapacaktım ben de.

Yok zaten gözüme çarpan bir iki şeye yorum yaptım onun dışında bu tarz konulardan illallah geldi zaten, şimdi diğer kategorilere geçiş yapacaktım ben de zaten.

Bence de artık cidden sıktı bu tür konular @Jonathan North sizin gibilere ihtiyaç var forumda :D

Geri
Yukarı