Intel Xeon x3440 Aliexpress'den Alınır mı?

Peki tek çekirdek mhz değerinin düşük olması bir sorun yaşatır mı ? i7 860 düşünüyordum fakat fiyatı bulduğum yerlerde biraz yüksek artı pekde sağlam güvenip bulamadım. x3440 fiyatı'da uygun geldi o yüzden bunu düşündüm.
i7 860'ın fiyatında gariplik yok, gariplik olan yer X3440 fiyatı çünkü Çin sunucuları yenilenince onlar boşta kaldı. Bu yüzden fiyatlar düşük.

Hocam Mhz değerine asla takılmayın en güçlü Xeon işlemciler 2GHz'de çalışıyor yani takılmayın şu değerlere. Bilgisayarda RAM'e, ekran kartında bellek ve bite, işlemcide Ghz'ye.
Valla çok teşekkür ederim. Kafamdaki soru işaretleri gitti en azından eğer önemli değilse pazartesi ilk iş siparişi vericem. i7 860 ilk bu fikir aklıma geldiğinde 200-250 lira arasında değişiyordu şu anda uçmuş fiyatları. O yüzden hemen hemen aynı güçteler bunu tercih etmek daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı