Intel Xeon x3440 uyumlu RAM önerisi

Daha fazla  
Asus P7H55 anakartım ve Intel Xeon x3440 işlemcim var. RAM almak istiyorum. Corsair Dominator CMP16GX3M4X1866C9 9-10-9-27 RAM alacağım. 1866 MHz 16 GB alsam destekler mi? Bir de ikinci el alacağım. Nelere dikkat etmeliyim sizce? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin ürünü alıp anakartına takabilirsin. Test etme imkanı sunuyor ise test edip öyle alabilirsin. Onun dışında ram alırken pek de sıkıntı olacak bir şey yok. Dediğin ram anakartına da uygun. Takıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

@MWarfare şimdilik o rami almadım daha araştırıyorum bir tane daha buldum şunada bakabilirmisin ben biraz araştırdım sunucu rami olarak görünüyor xeon işlemcinin o yandan sıkıntı çıkarıcagını sanmıyorum ama anakartımın error connections desteklemesi gerekiyormuş tam bir bilgi sahibi değilim bakıp dönersen sevinirim.

G.Skill 16Gb (2x 8Gb) F3-1866C10D-16GAB Server Ram Ares Ripjaws - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 521526020

Not: Konuyu düzenleyen moderatör arkadaş anakartın adını yanlış yazmış linki bırakıyorum
P7P55D PRO | Anakart | ASUS Türkiye

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı