Çözüldü Intel yonga seti güncelleme sonrası PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
B460M Pro anakartı için MSI'nin kendi sitesinden bütün driverları indirdim. En son Intel'in yonga seti güncellenmesini yaptım. Şimdi yeniden başlat diyordu. Aşağıda güvenli modda başlatılacak falan dedi. Yeniden başlattım uzun süre ekran gelmedi. Kasanın ışığı falan yanıyordu. Bende uzun süre geçtiği için yeniden başlattım. Şimdi bilgisayar açılmıyor. Açılırken bip sesi geliyor 5-6 an sonra reset atıyor. Sorun nerede olabilir? BIOS sıfırlaması yapmam mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
O yüklemek içindi.
Dediğim yerden kaldırman lazım.
Aslında bir sıkıntı yok gibi duruyor. Bence asıl sıkıntı İntel Rapid depolama teknolojisi sürücüsünü indirirken oldu.
Aslında bir sıkıntı yok gibi duruyor. Bence asıl sıkıntı İntel Rapid depolama teknolojisi sürücüsünü indirirken oldu
Intel Chipset Utility diye bir yazılım olmalı.
Programlar ve Özellikler kısmından görünür, oradan kaldırabilirsin.
Bu yazılım benim bilgisayarımda yok. Google a yazıp indirdiğimde intel driver & support assistant yazılımı iniyor.

Son düzenleme:
Tövbe tövbe. Bu Intel hakikaten saçmalıyor iyice.

Linkten bir daha dener misin?
Şuanda kaldıramadım daha dediğiniz o program sayesinde kaldıracağım fakat program yok indirmek için googleye yazdım dediğim saçma program çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı