İntenso 2TB 2.5 USB 3.1 taşınabilir disk alınır mı?

Niva_Retro

Femtopat
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/intenso...ir-disk-siyah-p-HBV00000R379D?magaza=Nethouse linki bu ürünün, bayağı yan sanayi duruyor önerenler oldu ama rahatlıkla almayı düşünemedim. Özellikle FAT32'den NTFS'ye formatını çevirmemizin iyi olacağı söyleniyor. Daha önce bu işlemi yapmadım emin olamadım. Açıkçası fiyatı çok uygun lakin güvenilir durmuyor. Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/intenso...ir-disk-siyah-p-HBV00000R379D?magaza=Nethouse linki bu ürünün, bayağı yan sanayi duruyor önerenler oldu ama rahatlıkla almayı düşünemedim. Özellikle FAT32'den NTFS'ye formatını çevirmemizin iyi olacağı söyleniyor. Daha önce bu işlemi yapmadım emin olamadım. Açıkçası fiyatı çok uygun lakin güvenilir durmuyor. Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Bence ne olur nolmaz daha bilindik markalardan al. Kötü çıkarsa iadesi ayrı bir uğraş gerektiriyor.

Bu marka SSD tarafında da karşıma çıkıyor hep. Alman bir firma 98'de kurulmuş. Muhtemelen depolama sektörüne sonradan adım attılar ya da bizim ülkeye yeni geldiler. Bim'de falan satılıyordu bir ara.

Harici HDD'lerin içinde muhtemelen bilindik markaların diskleri var.
Youtube dan inceleme videolarına falan bakabilirsin varsa. Alternatifleri ile arasında fiyat farkı çoksa tercih edilebilir.

Ben şans verirdim HDD tarafında. SSD konusunda hala Samsung dışına çıkamıyorum. Tercih senin.
Bir de ürün ithalatçı garantili olabilir. Nethouse diğer satıcılara göre daha uygun satıyordu ürünleri.

Bu marka SSD tarafında da karşıma çıkıyor hep. Alman bir firma 98'de kurulmuş. Muhtemelen depolama sektörüne sonradan adım attılar ya da bizim ülkeye yeni geldiler. BİM'de falan satılıyordu bir ara.

Harici HDD'lerin içinde muhtemelen bilindik markaların diskleri var.
YouTube'dan inceleme videolarına falan bakabilirsin varsa. Alternatifleri ile arasında fiyat farkı çoksa tercih edilebilir.

Ben şans verirdim HDD tarafında. SSD konusunda hala Samsung dışına çıkamıyorum. Tercih senin.
Bir de ürün ithalatçı garantili olabilir. Nethouse diğer satıcılara göre daha uygun satıyordu ürünleri.

Bildiğim kadarıyla muadillerinden 100 lira kadar daha ucuz ama 1 kez alayım tam alayım kafasındayım incelemelere baktım ama yine de sanki bir sorun çıkacakmış gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı