İntergalaktik Technopat turboz savaşları: Ekibi toplama

Olamam zaten biraz eski modayım. 2004 model robottan başka ne beklenir ki?

Yok onu çıkartamıyorum. İsveç çakısı çıkartırım ama büyüğü ve daha kullanışlısı.
Kendime küçük bir tane takmayı düşünüyorum ama.
Yazık oldu hocam. Mangala çağıracaktım, ilk Jedi usulü kebabı yapacaktık.

Şimdilik öyle tasarladım ama istersen değiştirebilirim.

Bu sporu yapan adamlardansın jaagub.

Başlıksız16_20210222223242.png

Buyrun hocam, biraz doku desen ekledim. Gölgelendirmeler yaptım. Kullanırsanız ne ala.
Ancak bu böyle olmuyor Aserd Bey. Varsa bir Dc alayım, oradan atarım yaptığım işleri 😁
(Kızdan nasıl telefon numarası alınır, oynat bakalım.)

Eki Görüntüle 891923
Buyrun hocam, biraz doku desen ekledim. Gölgelendirmeler yaptım. Kullanırsanız ne ala.
Ancak bu böyle olmuyor Aserd Bey. Varsa bir Dc alayım, oradan atarım yaptığım işleri 😁
(Birisinden nasıl telefon numarası alınır, oynat bakalım.)
İzliyoruz, oynat bakalım. Oğlum oynatsana izleyelim şunu.

Eki Görüntüle 891923
(Kızdan nasıl telefon numarası alınır, oynat bakalım.)
Varsa başka böyle işlerin vereyim dc.

Varsa başka böyle işlerin vereyim dc.
Hocam ben çok sevdim bunu açıkçası. Profesyonel değilim ama bu tarz birine sipariş vermek çok hoşuma gitti :D Serinin yapımcı ekibine dahil olmak isterim. Eğer çizilmesini istediğiniz önemli bir mekan varsa, nasıl bir yer olduğunu, özelliklerini vs yazın, müsait bir vakitte yapar atarım. Hem böylece Star Wars resimleri kullanmak zorunda kalmazsınız.
Hem seri bitince tüm resimlerin toplu halini ekstra mini spin-off'lar ile yayımlar, seri bittikten sonra da parayı götürürüz. Olmadı birkaç sene sonra sequel, prequel'ler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben çok sevdim bunu açıkçası. Profesyonel değilim ama bu tarz birine sipariş vermek çok hoşuma gitti :D serinin yapımcı ekibine dahil olmak isterim. Eğer çizilmesini istediğiniz önemli bir mekan varsa, nasıl bir yer olduğunu, özelliklerini vs yazın, müsait bir vakitte yapar atarım. Hem böylece Star Wars resimleri kullanmak zorunda kalmazsınız.
Hem seri bitince tüm resimlerin toplu halini ekstra mini spin-off'lar ile yayımlar, seri bittikten sonra da parayı götürürüz. Olmadı birkaç sene sonra sequel, Prequel'ler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklımda hep asıl serim olduğu için bunu mekan olarak hiç düşünmedim ama ilerleyen bölümlerde elbet aklımda bir şeyler tasarlamak zorunda kalacağım.Hal böyle olunca da elbette yanımızda bir illüstratör varsa ona danışacağız.

Geri
Yukarı