İntergalaktik Technopat turboz savaşları on üçüncü bölüm: Mevzu

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
The-Rise-Of-Skywalker-Death-Star-Endor-Moon.jpg

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 TDI @Amazing Jaagub.

"Onlardan gelen cızırtılar sizi korkutmasın. Onlarınki boş cızırdama. Radian alet yanında değil mi?"

"Evet abi yanımda, sapasağlam duruyor. Ne zaman gönderiyim?"

"Bekle, bekle, bekle...şimdi!"

Ve radian elindeki Afterburner'ları bilgisayarlara fırlatarak onların ayarlarıyla oynadı. Ama bu sadece bilgisayarları yok etmişti, askerleri değil."

"Parçaları hazır mı proton?" dedi Ali telaşla. Artık daha fazla dayanamazlardı.

"Hazır abi, oyunu başlatıyorum."

"Şimdi size birkaç soru sormak istiyorum turboz askerleri." dedi radian, Proton'a süre vermek isteyip.

"Dostlarını kaybetmek nedir bilir misiniz? Ben bilirim. Üstünüze yaratıklar saldırırken pes etmemeyi bilir misiniz? Gerçek dünyadan uzaklaşıp kendinize yeni boyutlara götürmeyi bilir misiniz? Ben bilirim. Birazdan o sefil gözleriniz de görecek."

Arkasını döndü ve Ultra ayarlarda Witcher 3'le karşıladı askerleri. Büyülenmemek elde değildi tabii böyle bir manzaraya. Ama radian garanti olsun istediğinden bir de büyü çaktı:

"Gavela gılan"

Düşen askerlerin işlemcileri yetmeyecek olacak ki yerde öylece hareketsiz yattılar.

"İşte Turboz'un bize yaptığı bu çocuklar. Güzel oyunların oynanmadığı bir dünya. Ama bunu değiştirebiliriz. Hazır Basghar'ı gafil avlamışken üslerine gidip onları sonsuza dek silebiliriz bu dünyadan. Balgün kurtulabilir. Bu son yolculuğumuz, buradan sonra elimizde pek bir şey kalmayacak. Belki hiçbir şey. Ama adlarımız önceki nesilde olduğu gibi altın harflerle yazılacak tüm forum üyelerinin akıllarına. Benimle misiniz?"

"Seninleyiz abi." dedi üçü de. "Konsollara pek dokunmadılar ama yarın bir gün turboz konsol çıkarırlar hazırlığımızı şimdiden yapalım en iyisi." diye ekledi best boy.

"O zaman geri dönüşü olmayan bir yola doğru olan yolculuğumuza başlayalım arkadaşlar. Çok kaybettik ve çok savaştık belki artık kazanma zamanıdır, ne dersiniz?"

Y. N: Evet gavela gılan'ı Witcher oyuncuları için küçük şeker misali attım.

Y. N 2: Bu Rise of skywalker'ı hiç koyasım yoktu ama ne yapacaksın işte, fotoğraf yok elimizde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okudum ve akıncı izlemeye gidiyorum. Beterin beteri de varmış :D.

fbed76624c6dd762d9396f293128b7fd.jpg

Yok yok bu bölüm efor bakımından gerçekten yetersiz olmuş ama akıncı konusunda katılmıyorum. O kadar değil hocam. Bak sen kimya profesörüsün bilirsin. Burada yapılan işlemlerde bir karışımın eseridir aslında bu bölümde yapmak istediğimiz insanların kimyasal çözümlemelere farklı duygu hallerine sokmak ve bunu yaparken insanları birkaç saniyeliğine bu dünyadan ayırmaktır. Tercih olarak mutlu bir şekilde kafalarını dağıtmalarını isterim tabii ama ne yapacaksın hayat kısa metler kaynamasın.

Geri
Yukarı