İntergalaktik Technopat turboz savaşları yedinci bölüm: Eğitim

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
Adsız tasarım (2).png

@Ali Pınar @hadwiger @272054 @342524 @Pop Smoke @sakrucu123 @Efeisot Kmr @300 @Halaxsi

‘’Gücün bir çok yolu var bunu sizde biliyorsunuz.Sizin bugün yapmanız gereken ise bunun merkezine inmek.Herşeyin başladığı yere.Artık normal askerler olamazsınız.Hepinizin bir tech şövalyesi olması gerekiyor.Zihninizi ve bedeninizi bir kenara bırakarak tüm bir ay benimle çalışacaksınız.Anlaşıldı mı?’’

‘’Evet ustam.’’dedi hepsi bir ağızdan.

Yaşlı adam onları önce stres testlerinden sonra da bileşen ezberinden geçirdi.Bir ay boyunca sürekli antrenman yaparak kendilerini geliştirdiler ve sonunda gerçek bir şövalye olmak için mezuniyet sınavını geçmeye doğru yola koyuldular.

Ali,Viz ve Tost kendilerinden emin bir şekilde sınavlarını geçtiklerinden ve kuvvet konusunda ustalaştıklarından usta onları son sınava sokmadan işlerini halletmeleri için yolladı.

Geride kalanlar ise büyük psikolojik sınavlarını halletmek için odaya girdiler.Usta Had,Kef,Sakru ve stok fan’ın önüne dört adam koydu,rakipleri zorlu sorular soracağından hepsi hazırda bekledi.

‘’Abi 1.60’ım 1.80 olur muyum?’’

‘’Olursun kardeşim süt iç.’’diye savuşturdu Sakru.

‘’Abi hayatım çok kötü ne yapmalıyım.Yaş 3 bu arada.’’

‘’Anne sütünden kesilmişsindir olur öyle.’’dedi Hadwiger.

‘’Abi hoşlandığım bir kız var ama bilemiyorum da.’’

‘’Seviyorsan git konuş kardeş.’’dedi KEfeaan.

Ve sonuncu stok fan’a kalmıştı. İyice bir bakıp şöyle dedi:

‘’Abi AMD mi İntel mi?’’

İntel stok fan hafif duygulandı ve buruk gülümsemesi ile şöyle dedi:

‘’İkisinin de iyi parçaları var kardeşim, bütçe verirsen daha iyi yardımcı olabilirim.’’

Bu sözler usta için çok şey anlatıyordu.’’Hepinize aferin gençler.Yapmanız gerekeni yapıp rakiplerinizi güzelce savuşturdunuz.Sizinle gurur duyuyorum ama artık gitmeniz gerek.Huluxsi burada benimle kalmak istedi bu yüzden gitmeden onunla da bir görüşün.Yolunuz açık olsun.’’

Birkaç asker olarak geldikleri bu yerden kahramanlar olarak ayrılıyorlardı.’’Bir mechanic Man vakası daha yaşanmayacak.Sana söz veriyoruz Huluxsi.’’dediler tarihçiye gitmeden.

Efeisot onları gidecekleri yere bıraktıktan sonra işler anlaşıldı.Büyük oynuyacaklardı.

‘’İşte felaketimiz,Turboz kasa fabrikası.’’dedi Sakru ve içeri girdiler.

Tost senin fotoğrafın programla uyumlu olmadığından ekleyemedim. Başka bir şekilde fotoğrafını atarsan denerim.🙂

Çok zevkli okuması, bayağı iyi iş çıkarmışsınız hocam.

Hocam böyle zirveye ulaşmak için Mevlana mı okuyorsunuz?

Geri
Yukarı