İntergalaktik Technopat turboz savaşları üçüncü sezon altıncı bölüm: Kürsü

Aserd

Centipat
Katılım
5 Eylül 2020
Mesajlar
434
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
North buganda
maxresdefault.jpg


@Efeisot Kmr @Sumenus @Ellie Williams @BuraKAyaydin @SonAdam10 @Amazing Jaagub


Beş asker yanlarında bir de çocuk ile birlikte düşman karargahına doğru giden geminin içinden indiklerinde karşılaştıkları manzara ile bildiğin dumur oldular. Düşmanın şimdiden forum askerlerinden daha güçlü zırhları ve daha sağlam gemiler ile saldırı topları vardı.

‘'Bunların hepsini çalmış olamazlar, değil mi?" dedi Burak.

‘'Sanmam." diye yanıtladı Efeisot. ‘'Aramızda hainlerin olduğu kesin."

‘'Bundan emin olamazsın." dedi Sumenus. ‘' belki de bize böyle bir imaj verdirterek kendilerinin zararsız olduğu izlenimini yaratmışlardır?"

Onlar bu konuları konuşurken iniş yaptıkları alanın hemen yanında bulunan kürsünün üstüne bir adam geldi. Sarı saçları özgür bir şekilde dalgalanıyorken gri ufka bakıp konuşmaya başladı:

‘'Askerlerim ve teknisyenlerim, sizlerin sayesinde büyük savaşımızda oldukça başarılı olduk ve düşmanı kendi inine kadar, forumun kapılarına kadar kovalamayı başardık. Bu konudan dolayı size olan minnettarlığımı sunuyor ve daha büyük işler yapacağınızı da adım kadar emin biliyorum.

Bize de bu sürede yeni müttefikler edindik. Askerler! Yeni komutanınız Basghar'ın önünde eğilin."

Askerler büyük bir heyecan ile eğilmişti ve Basghar'ın gelişini bekliyorlardı. Basghar yavaşça çıktı kürsüye, oldukça ağır bir cüssesi olduğundan kürsü onun ağırlığını gerçekten hissediyor ve rahatsız olduğunu belli edercesine gıcırdıyordu.

Boğazını düzeltip konuşmasına başladı o da:

‘'Artık yeni bir döneme girdiğimizden emin olabilirsiniz kardeşlerim. Artık forumlarda istediğimiz soruları dilediğimizce soracağız ve kimse bize hiçbir şey diyemeyecek. Artık bizim dönemimizin vakti geldi. Gidin, forumun alayını yakıp yıkın. Onlarda bizim yaşadıklarımızı hissedecek."

Askerler bağırdı, duygulandı ve çığlıklar atarak yeni komutanlarının onlara söyledikleri kelimeleri tekrar tekrar duymak istediler. Artık resmi anlamda bağımsız olmuşlardı.

‘'Bunun olmasına izin veremeyiz." dedi Ellie. ‘'Buradaki tüm karargâhı havaya uçurmamız gerek."

‘'Bunu yaparken büyük ihtimal biz de öleceğiz ancak böyle olması gerekiyormuş. Forum yüzyıllardır içinde kuralların ve disiplinin eksilmediği bir yer olduğu için hala ayakta gururla duruyor. Şimdi bizim yapmamız gereken bir an önce bulabildiğimiz kadar patlayıcı bulup hepsini en ortadaki bölüme eklemek olacak, bunun için de içeriye girip ayrılacağız. Herkes tek başına, Burak, sen çocuğu da al yanında."

‘'Anlaşıldı Pentium usta. Eski operasyon günlerine geri dönüyorsun demek ha?"

‘'Bu ilk ve son Burak, başarılı olursam operasyona gerek kalamayacak, yok eğer olamazsam...Hadi! Dağılın çabuk." dedi ve tüm grup karargâhın belli bir bölgesine doğru ilerlemeye başladı.

Hepsi çok telaşlıydı ama yapacak bir şey yoktu. Artık ellerinden ne geliyorsa onu ortaya koyup savaşacaklardı.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı