İnternet 2 dakikada bir kesiliyor

pashalar3418

Femtopat
Selam. Konu yanlışsa kusura bakmayın.

Toshiba Satellite A300 dizüstümü 3-4 yıldır falan kullanıyoruz. Gayet güzel çalışıyordu. Windows 8.1 kurdum. Bayağı kötü olmuştu virüs falan ve aniden dediğim gibi 2 dakikada bir internette çarpı işareti oluyor, sağ tıklayıp sorunları gider diyorum düzeliyor, 2-3 dakika sonra yine aynı şey. Yani bıktım ya. Bazen hemen gidiyor 10 saniye sonra falan. Size yazarken bile 4 defa kesildi mesela.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 69
@Jang Geum'un Danji Yemeği arkadaşın dediği gibi Kaspersky ile tarat ve ilave olarak Malwarebytes ile de tarat derim. Büyük ihtimalle crakli uygulama tarafından bulaşan bir virüsdür bu yüzden Malwarebytes'da kullanın derim.

Kablosuz driver dosyalarını güncelleyin. Güncel ise eski sürüme dönün. Aynı şekilde kardeşimin laptopunda da vardı bu hata ama 10dk da bir olurdu. Driver eski sürüme döndürüp kendim internetten indirdiğim güncel dosyasını yükleyince düzeldi.

Herkese çok teşekkürler sağ olun deneyeceğim.
Kablosuz Driver dosyalarını güncelleyin. Güncel ise eski sürüme dönün. Aynı şekilde kardeşimin laptopunda da vardı bu hata ama 10dk da bir olurdu. Driver eski sürüme döndürüp kendim internetten indirdiğim güncel dosyasını yükleyince düzeldi.

Dediklerinizi yaptım Driver Intel(r) Wi-Fi link 5100 agn'miş bu arada galiba düzeldi sağ olun.
Antivirüs kurup ve taratabilirsin. Tercihen Kaspersky.

Dediğinizi daha sonra internetimde sorun olursa yapacağım teşekkürler yine de.
Sytra arkadaşımız yardım etti bana.
Arkadaşlarım sorun düzelmedi başka ne yapabilirim ya lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı