İnternet altyapımı nasıl öğrenebilirim?

VDSL ne oluyor hocam? Tam bilmiyorum kusura bakmayın.

VDSL 100 Mbps kadar destekleyen bağlantıdır çoğu binada VDSL var zaten. Ama santral mesafesi dolayısıyla bazen 100 Mbps alamazsınız.

Hepsinden sorgulama yapınız.

Buradakilerden sorgularsa tamını öğrenebiliriz. @koray105 Hocam o Türksat Kablonet sitesi bayii sitesi büyük ihtimalle resmi siteyi atsanız daha iyi olurdu.

Anladığım kadarıyla binanızda hem fiber hem de ADSL yani 15 Mbps'e kadar destekleyen bağlantı türü var.

81 Mbps desteği gözüküyor VDSL bağlantı hızında. 50 Mbps iyi olabilir bence.

15 Mbps mi 😶

Sadece TurkNet bana bir sonuç verdi 81 Mbps yaziyordu Türksat direk altyapımız yok ekranı verdi Superonline da sizi arayalım ekranı verdi.

Evet 81 Mbps yazacaktım ben de 83285 KB hız alıyorsunuz demek.

81 Mbps desteği gözüküyor VDSL bağlantı hızında. 50 Mbps iyi olabilir bence.

Evet 81 Mbps yazacaktım ben de 83285 KB hız alıyorsunuz demek.

VDSL 100 Mbps kadar destekleyen bağlantıdır çoğu binada VDSL var zaten. Ama santral mesafesi dolayısıyla bazen 100 Mbps alamazsınız.

Buradakilerden sorgularsa tamını öğrenebiliriz. @koray105 hocam o Türksat Kablonet sitesi bayii sitesi büyük ihtimalle resmi siteyi atsanız daha iyi olurdu.

Peki hangi hangisi operatöre geçmem mantıklı olur.

Çok teşekkür ederim herkese sanırsam benim altyapınım TurkNet'e uygun ama oturduğum binada TurkNet'in kutusu bulunmuyor TurkNet'e gecebilir miyim?

Şimdi TurkNet'in müşteri temsilcisi ile konuştum altyapımın VDSL 100 Mbps desteklediğini söyledi Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlarmış kendileri ben Vodafone evde innternet kullanıyorum onları da arayıp alt yapıma uygun maxsimum bana verebilecekleri Mbps sorduğumda 50 Mbps dedi Türk Telekom yada TurkNet aralarından birine gececegim.

Şimdi TurkNet'in müşteri temsilcisi ile konuştum altyapımın VDSL 100 Mbps desteklediğini söyledi Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlarmış kendileri ben Vodafone evde innternet kullanıyorum onları da arayıp alt yapıma uygun maxsimum bana verebilecekleri Mbps sorduğumda 50 Mbps dedi Türk Telekom'ya da TurkNet aralarından birine gececegim.

Aman aman TT sakın geçmeyin hem kazık hem kalitesiz hizmet + taahhüt. Hocam neden diğerlerinden sorgulamamak istiyorsunuz? Bir kişi dedi diye TurkNet geçilmez.

Şimdi TurkNet'in müşteri temsilcisi ile konuştum altyapımın VDSL 100 Mbps desteklediğini söyledi Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlarmış kendileri ben Vodafone evde innternet kullanıyorum onları da arayıp alt yapıma uygun maxsimum bana verebilecekleri Mbps sorduğumda 50 Mbps dedi Türk Telekom'ya da TurkNet aralarından birine gececegim.

Hocam bir de bu kadar basit bir şey için aramanıza gerek yoktu, internetten bakabilirdiniz zaten gösteriyor.

Aman aman TT sakın geçmeyin hem kazık hem kalitesiz hizmet + taahhüt. Hocam neden diğerlerinden sorgulamamak istiyorsunuz? Bir kişi dedi diye TurkNet geçilmez.

Hocam bir de bu kadar basit bir şey için aramanıza gerek yoktu, internetten bakabilirdiniz zaten gösteriyor.

Tamam hocam TT geçmeyeceğim 😁 mileni veya TurkNet bana uyar gibi Kablonet zaten altyapımı desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı