İnternet altyapımın maksimum hızını nasıl öğrenebilirim?

Türk Telekom'un verdiği değer en doğru değerdir.
Şu an VDSL kullanıyor musun? Mevcut kullandığın altyapı VDSL ise modem arayüzünden maksimum kaç alabileceğini görürsün.
Sanırım VDSL emin değilin ama. Ara yüze nasıl gireceğim peki?
Türk Telekom'un verdiği değer en doğru değerdir.
Şu an VDSL kullanıyor musun? Mevcut kullandığın altyapı VDSL ise modem arayüzünden maksimum kaç alabileceğini görürsün.
Mevcut DSL modulasyon türü olarak ADSL kullanılıyor. VDSL bağlantısı devre dışıdır. Yazıyor genel ağ durumunda

Son düzenleme:
Sanırım VDSL emin değilin ama. Ara yüze nasıl gireceğim peki?

Mevcut DSL modulasyon türü olarak ADSL kullanılıyor. VDSL bağlantısı devre dışıdır. Yazıyor genel ağ durumunda

VDSL kullanmadığınız için VDSL hat değerlerini kontrol edemeyiz, kontrol için VDSL kullanmanız gerek.
Altyapı sahibi firmayı arayarak maksimum alabileceğiniz hızı en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

VDSL kullanmadığınız için VDSL hat değerlerini kontrol edemeyiz, kontrol için VDSL kullanmanız gerek.
Altyapı sahibi firmayı arayarak maksimum alabileceğiniz hızı en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.
Aradım. Onlar 24mbps alabileceğimi ama Kablonet 100mbps verebileceğini söylüyor. Hangisine inanmalıyım bilmiyorum :(

Şahsi olarak Kablonet e pek güvenmeni tavsiye etmiyorum. 100 mbps der paketi alırsın 16 18 mbps kullanırsın ödediğin parayla kalır. Zor bir tercihtir sağlayıcı bulmak. Sözleşme gereği aldıktan sonra iptal etmek bir hayli zor oluyor.

İstersen ara müşteri hizmetlerini bir konuş. Ben şu an Vodafone net kullanıyorum ve cidden memnun değilim. Türksat Kablonet'e geçeceğim yüksek ihtimal. Çünkü ana sağlayıcının o olduğunu söylediler. Neyse uzatmadan ara konuş TurkNet'i onlarda cayma şartları daha esnekti sanırım bir konuş öğren ayrıntısını sana dedikleri kadar sağlayabilecekler mi? Sağlayamazlarsa ne gibi şeyler yapacaklar gibi öğren duruma göre karar ver. Tekrar yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı