İnternet altyapısı başvurusu nasıl işliyor?

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar taşınacağımız yerde altyapı yok. Yanımızdaki sitede var mı bilmiyorum bizim şimdi ne yapmamız lazım altyapı getirmeleri için? Yakınımızdaki sitelerde var mı nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar taşınacağımız yerde altyapı yok. Yanımızdaki sitede var mı bilmiyorum bizim şimdi ne yapmamız lazım altyapı getirmeleri için? Yakınımızdaki sitelerde var mı nasıl öğrenebilirim?

O dairelerin internet üzerinden altyapı testi yaparak öğrenmen mümkün. Özellikle beyaz saha dolabı gözüne çarptıysa veya dikkatli bakarsan görünebilir. Muhtemelen fiber bile vardır. Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe verirseniz altyapı talebi oluşturursunuz.

O dairelerin internet üzerinden altyapı testi yaparak öğrenmen mümkün. Özellikle beyaz saha dolabı gözüne çarptıysa veya dikkatli bakarsan görünebilir. Muhtemelen fiber bile vardır. Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe verirseniz altyapı talebi oluşturursunuz.

Hocam daha yeni bitecek apartman değiller iskanı önümüzdeki ay alacağız müteahhit olmadğını söyledi ama yanımızdada siteler var mahallede bayağı büyük var mıdır bilmiyorum yanımızdaki sitelerde.

Kuzenimde aynı mahalleden aldı optik kablo çekildiğini söyledi kendi aldığı yere ama onunda iskanı Eylül'e çıkacakmış optik kablo çekilmesi altyapının geleceği anlamına mı geliyor?

Hocam daha yeni bitecek apartman değiller iskanı önümüzdeki ay alacağız müteahhit olmadğını söyledi ama yanımızdada siteler var mahallede bayağı büyük var mıdır bilmiyorum yanımızdaki sitelerde.

Hocam site olduğuna göre mutlaka altyapı olması gerekir. Anladığım kadarıyla daha apartman değillermiş. O halde daha inşaat halinde ise saha dolabı olmayabilir. Sonradan kurulabiliyor diye biliyorum. Ayrıca dejavu yaşar gibi oldum bu tarz konu sizinle konuşmuş muyduk? :)

Hocam site olduğuna göre mutlaka altyapı olması gerekir. Anladığım kadarıyla daha apartman değillermiş. O halde daha inşaat halinde ise saha dolabı olmayabilir. Sonradan kurulabiliyor diye biliyorum. Ayrıca dejavu yaşar gibi oldum bu tarz konu sizinle konuşmuş muyduk? :)

Benzer bir konu açmıştım magnet ile ilgili.

Kuzenimde aynı mahalleden aldı optik kablo çekildiğini söyledi kendi aldığı yere ama onunda iskanı Eylül'e çıkacakmış optik kablo çekilmesi altyapının geleceği anlamına mı geliyor?

Evet eğer çekildiyse gelecek anlamına gelir. Zaten Türk Telekom danışırsanız çalışma olup olmadığına yardımcı olurlar.

Evet eğer çekildiyse gelecek anlamına gelir. Zaten Türk Telekom danışırsanız çalışma olup olmadığına yardımcı olurlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/eml...-mustakil-28-agustos-son-gun-1117228022/detay site burası yanında da var siteler bu şekilde müteahhit olmadığını söyledi bizim site için ama yanımızdaki sitede var mı bilmiyorum.

Hocam benim değil kuzenimin taşınacağına çekilmiş ben şimdi ne yaparsam gelir?

Son düzenleme:
https://www.sahibinden.com/ilan/eml...-mustakil-28-agustos-son-gun-1117228022/detay site burası yanında da var siteler bu şekilde müteahhit olmadığını söyledi bizim site için ama yanımızdaki sitede var mı bilmiyorum.

İnşaat halinde deyince binalar daha yok anladım ben. :) yollar falan zaten dediğin gibi hale yapım aşamasında gördüğüm kadarıyla saha dolabı göremedim ancak fiber çekilir zaten bu evde oturuyorsan VDSL kullanacağını sanmıyorum insanların. özellikle fiyat aynı olunca herkes talep oluşturur mutlaka o yüzden gelmesi bile getirirsiniz. Kaldı ki ben geleceğini düşünüyorum. Ayrıca saha dolabı ters taraftada olabilir. Dediğim gibi sonradan da yapılabiliyor. Bu arada hayırlı olsun güle güle oturun.

Hocam benim değil kuzenimin taşınacağına çekilmiş ben şimdi ne yaparsam gelir?

Fark etmez siteler yan yana değil miydi? Zaten nasıl yapılacağını anlattım diğer mesajda.

İnşaat halinde deyince binalar daha yok anladım ben. :) yollar falan zaten dediğin gibi hale yapım aşamasında gördüğüm kadarıyla saha dolabı göremedim ancak fiber çekilir zaten bu evde oturuyorsan VDSL kullanacağını sanmıyorum insanların. Özellikle fiyat aynı olunca herkes talep oluşturur mutlaka o yüzden gelmesi bile getirirsiniz. Kaldı ki ben geleceğini düşünüyorum. Ayrıca saha dolabı ters taraftada olabilir. Dediğim gibi sonradan da yapılabiliyor. Bu arada hayırlı olsun güle güle oturun.

Fark etmez siteler yan yana değil miydi? Zaten nasıl yapılacağını anlattım diğer mesajda.

Anladım hocam ben TurkNet'ten başvursam peki daha mı iyi olur? Zaten 40 tane villa var yan yana gerekirse diğer sitedekilerede söylerim herkes başvuru yapar. Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı