İnternet bağlantısının 5 Mbps yavaşlaması

TéQ10

Kilopat
2 haftadır internet hızım 8 Mbps iken 3 Mbps'de kullanıyorum. Ve bu oyunlarda da bazen sorun çıkarıyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı?

Peki belli saat aralıklarında mı hız düşüyor biliyorsunuz ki AKK kalkması ile bazı firmalar geceleri hızları düşürüyor bunu da santral de oluşan yoğunluğa bağlıyor herkes hızı düşmeden bağlandığı için

Kendin sadece modemi yeniden başlatarak oluşan yazılımsal sorunu çözebilirsin.
Eğer düzelmezse müşteri hizmetleri ile iletişime geçmen gerekiyor.

Peki belli saat aralıklarında mı hız düşüyor biliyorsunuz ki AKK kalkması ile bazı firmalar geceleri hızları düşürüyor bunu da santral de oluşan yoğunluğa bağlıyor herkes hızı düşmeden bağlandığı için
Her zaman böyle. Ve AKK yok.
Hat değerlerini at bakalım.
Hat değerlerini aradım fakat bulamadım. Nereden öğrenebilirim? Modem TP Link TL-WR840N
Kendin sadece modemi yeniden başlatarak oluşan yazılımsal sorunu çözebilirsin.
Eğer düzelmezse müşteri hizmetleri ile iletişime geçmen gerekiyor.
Modemi buradan mı yeniden başlatacağım?
374364

Bu resetlemek mi oluyor? Modemi resetlememem gerekiyor çünkü İremNet kullanıyorum ve Network ayarları sıfırlanıyor.

Evet. System Reboot ''Reboot'' seçeneğine basman yeterli olacaktır. Yeniden başlatma işlemi bitene kadar İnternet'in gelmesini bekleyin.
Bu arada İrem NET diye bir şey ilk defa duyuyorum. Modem yeniden başlatma ve Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinde düzelmezse, farklı bir sağlayıcıya geçmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı