İnternet Cafe bilgisayarları neden daha hızlı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir sorum da şu Windows güncellemeleri yapıyorlar mı? Yani orijinal ISO mu kullanıyorlar yoksa korsan mı? Korsan ise kullanmak istemiyorum, önemli bilgilerim var bende Windows 8.1 var orijinal bu yüzden merak ettim, Windows 7'ye mi geçsem acaba? Onlar orijinal kullanmıyorlardır bence :)

Orada yazılı olan mesaj hakkında ne yalanı söyleyebilirim? Bana dediğin gibi şu an sende mesaj kasıyorsun.

Yukarıda mesaj kasmaya çalışan sensin neyse moderatörler en iyisini yapacaktır.

Yukarıda mesaj kasmaya çalışan sensin neyse moderatörler en iyisini yapacaktır.

Madem daha fazla tartışmaya gerek yok değil mi? Moderatörler gereğini yapacaksa?
Bir sorum da şu Windows güncellemeleri yapıyorlar mı? Yani orijinal ISO mu kullanıyorlar yoksa korsan mı? Korsan ise kullanmak istemiyorum, önemli bilgilerim var bende Windows 8.1 var orijinal bu yüzden merak ettim, Windows 7'ye mi geçsem acaba? Onlar orijinal kullanmıyorlardır bence :)

Orijinal kullandıklarını sanmıyorum.

Arkadaşlar büyütmenin bir anlamı yok bu konu yüzünden tartışılmaz bile. Rica ediyorum gereksiz tartışma yapmayalım.

Benim evimin yakınında var orijinal kullanan. Ancak saati 8 TL.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı