İnternet dağıtıcı nasıl kullanılır?

Emir Bozat

Kilopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.
İnternet benim odam harici bir yerde çekmiyor.
Wi-Fi dağıtıcı alsak diğer odalarda internete bağlanabilir miyiz? Ve nasıl kuruluyor? Diğer odalarda internet yavaşlar mi?

Wifi range extender alırsanız genelde kurulumları kolay oluyor. Büyük ihtimal evin her odasında kullanabilirsiniz. Bütçeniz ne kadar?

Birkaç ay önce benim internetim de evin uzak odalarında çekmiyordu. TP-LINK ürünlerinin kaliteli olduğunu bildiğimden bu ürünü aldım. Son derece memnunum. Evde internet çekmeyen oda kalmadı. İnternetiniz Fiber ise bu ürünü öneririm. Fiber değilse tam olarak bilmiyorum ama bunun alt modellerini araştırabilirsiniz.

Veya

Bunu tavsiye ederim. Hem ethernet bağlantısıda var. Tek bir tuş ile kuruluyor.

TL-WA850RE5_1479969260886y.jpgTL-WA850RE7_1479969323242l.jpg

Selam.
İnternet benim odam harici bir yerde çekmiyor.
Wi-Fi dağıtıcı alsak diğer odalarda internete bağlanabilir miyiz? Ve nasıl kuruluyor? Diğer odalarda internet yavaşlar mi?
Siz bence TP-LINK markasının herhangi bir ürününü alın. Xiaomi ürünleri de fena değildir ama TP-LINK kadar verim alamayabilirsiniz. Ayrıca Tether adında bir uygulaması var, cihaz ile ilgili tüm ayarlarınızı oradan yapabiliyorsunuz.

Birkaç ay önce benim internetim de evin uzak odalarında çekmiyordu. TP-Link ürünlerinin kaliteli olduğunu bildiğimden bu ürünü aldım. Son derece memnunum. Evde internet çekmeyen oda kalmadı. İnternetiniz fiber ise bu ürünü öneririm. Fiber değilse tam olarak bilmiyorum ama bunun alt modellerini araştırabilirsiniz.

Şimdi bunu alsak hocam nasıl kuracağız? Modemin olduğu odayami takacagız? 50 download alıyorum Speedtest'de.

Şimdi bunu alsak hocam nasıl kuracağız? Modemin olduğu odayami takacagız?
Evinizin merkezinde kalan bir odaya cihazı takabilirsiniz, bir tane priz yeterli olacaktır. Zaten telefonda Tether uygulamasında sinyalin nerede iyi olduğu gözüküyordu. Mümkünse modem ile aynı odaya takmayın, yeterince verim alamayabilirsiniz.

Evinizin merkezinde kalan bir odaya cihazı takabilirsiniz, bir tane priz yeterli olacaktır. Zaten telefonda tether uygulamasında sinyalin nerede iyi olduğu gözüküyordu. Mümkünse modem ile aynı odaya takmayın, yeterince verim alamayabilirsiniz.

İnternet hızında fark ne kadar olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı