İnternet değerlerim nasıl?

wastedais

Femtopat
100 Mbps internet kullanıyorum. 20 dakika sonra kopma oluyor daha sonrasında bağlandığında tekrar 20 dakika ortalama adam akıllı kullanabiliyorum. Değerler nasıl sizce, daha düşük bir internet hizmeti mi almalıyım yoksa önerebileceğiniz modem ayarları var mı?

Dosya Ekleri

• 11218720245.png
    11218720245.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet paketinizi düşürmeniz kopma sorununu düzeltmez.

100 Mbps internet kullanıyorum. 20 dakika sonra kopma oluyor daha sonrasında bağlandığında tekrar 20 dakika ortalama adam akıllı kullanabiliyorum. Değerler nasıl sizce, daha düşük bir internet hizmeti mi almalıyım yoksa önerebileceğiniz modem ayarları var mı?
Bunu hava atmak için kasıtlı olarak yaptın değil mi?
Efsane bir internetin var.

100 mbps var millenicom kullanıyorum fakat cidden dediğiniz gibi sürekli kopma olduğu için herhangi bir anlamı kalmıyor yüksek hız olmasının. Bu değerlere göre sanırım snr yükseltmem gerekiyor, önerileriniz var mı? Kopma problemini nasıl çözebilirim?

100 mbps var millenicom kullanıyorum fakat cidden dediğiniz gibi sürekli kopma olduğu için herhangi bir anlamı kalmıyor yüksek hız olmasının. Bu değerlere göre sanırım snr yükseltmem gerekiyor, önerileriniz var mı? Kopma problemini nasıl çözebilirim?
Bulunduğun bölgede bağlantı sorunu, baz istasyonu kesintileri vb. şeyler yüzünden olabilir bu problemi sen çözemezsin teknik servisten yardım almanı öneririm. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı