Internet Download Manager video indirilmiyor

431728

Hectopat
Merhaba,

IDM'yi ilk kez kullanacağım. Bir süreliğine internet erişimsiz bir yere gideceğim için Youtube'dan çok fazla oynatma listesi indirmem gerekiyor. Oynatma listesi linkini giriyorum html dosyası indiriyor. Tek bir video da denedim, orda da aynı problem var.

29-03-2022 (18.53.53) .png

Merhaba,

IDM'yi ilk kez kullanacağım. Bir süreliğine internet erişimsiz bir yere gideceğim için YouTube'dan çok fazla oynatma listesi indirmem gerekiyor. Oynatma listesi linkini giriyorum HTML dosyası indiriyor. Tek bir video da denedim, orada da aynı problem var.

Eki Görüntüle 1345482

Tarayıcı da eklentisi aktif edin sonra videonu üzerinde çıkar indirin diye.

IDM Integration Module bu onundur kurun sonra videonuz iner.

Merhaba,

IDM'yi ilk kez kullanacağım. Bir süreliğine internet erişimsiz bir yere gideceğim için Youtube'dan çok fazla oynatma listesi indirmem gerekiyor. Oynatma listesi linkini giriyorum html dosyası indiriyor. Tek bir video da denedim, orda da aynı problem var.

Eki Görüntüle 1345482
Oynatma listesini indiremezsin. Videoları tek tek açıp çıkan indirme panelinden indirebilirsin ya da internette Youtube oynatma listesi indiren sitelerden indirebilirsin. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama 4K Video Downloader gibi programlardan toplu indirebilirsin.

Oynatma listesini indiremezsin. Videoları tek tek açıp çıkan indirme panelinden indirebilirsin ya da internette Youtube oynatma listesi indiren sitelerden indirebilirsin. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama 4K Video Downloader gibi programlardan toplu indirebilirsin.
4K Video Downloader eskiden kullannıyordum. Artık işe yaramıyor. Tek tek çok hocam. Toplu indiren site bulamadım var mı bildiğiniz?

IDM Integration Module bu onundur kurun sonra videonuz iner.
Uzantıyı kendisi kurmuş tek video indiriyor ama listeleri komple indirmiyor hocam. Şimdi bazı eğitim setlerini izliyorum. Var 500-600 video. oynatma listesini komple indirme nasıl yapılıyor o çıkmıyor. Onu nasıl yapabilirim?

4K video downloader eskiden kullannıyordum. Artık işe yaramıyor. Tek tek çok hocam. Toplu indiren site bulamadım var mı bildiğiniz?

Uzantıyı kendisi kurmuş tek video indiriyor ama listeleri komple indirmiyor hocam. Şimdi bazı eğitim setlerini izliyorum. Var 500-600 video. Oynatma listesini komple indirme nasıl yapılıyor o çıkmıyor. Onu nasıl yapabilirim?

Mediahuman downloader var onu kullanabilirsin.

Geri
Yukarı