Internet Explorer'da Steam'e giriş yapılamıyor

InsomniaWish

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarda bir sorun var. Aslında sorunun temelini kendisinin anladım ama nasıl yapacağımı anlamadım. Sorun ben Windows 10 veya 11 dışında Idle Master kullanamıyorum. Internet Explorer'da Steam giriş yapmayı denerseniz karşılaştığınız sekme geliyor giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarda bir sorun var. Aslında sorunun temelini kendisinin anladım ama nasıl yapacağımı anlamadım. Sorun ben Windows 10 veya 11 dışında Idle Master kullanamıyorum. Internet Explorer'da Steam giriş yapmayı denerseniz karşılaştığınız sekme geliyor giriş yapamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Hocam Internet Explorer kapatılmamış mıydı?

Internet Explorer'in site ile uyumsuzluğu olabilir. Modern tarayıcı yükleyin: Google Chrome.

Internet Explorer'in site ile uyumsuzluğu olabilir. Modern tarayıcı yükleyin: Google Chrome.
Hocam zaten Google ve Opera kullanıyorum. Ben bu sorunu Windows 8.1 de de yaşadım. bandicam 2022-08-25 21-36-48-691.jpg Idle Master'da böyle gözüküyor hocam.

bandicam 2022-08-25 21-38-26-501.jpg Hocam bu da Internet Explorer görüntüsü yani. Windows 7 ve Windows 8.1 de InternetExplorer çerezlerini kullanıyor. Ben Google veya Opera çerezlerini kullanmak istiyorum.

Windows 7'ye Microsoft Edge kurup deneyin hocam.
Deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı