İnternet gidip geliyor

safak3mir

Centipat
Ping yok. Olduğum ilçede fiber var hızı da güzel sayılabilir. Ama ne hikmetse Valorant'ta ağ sorunu diyor atıyor oyundan. Geri geliyorum hep. FPS'lerim de gayet iyi PC de sağlam. Normalde böyle yapmazdı 1.5 yıldır ilk oluyor bu aralar. Nedenini bilen var mı?

Ping yok. Olduğum ilçede fiber var hızı da güzel sayılabilir. Ama ne hikmetse Valorant'ta ağ sorunu diyor atıyor oyundan. Geri geliyorum hep. FPS'lerim de gayet iyi PC de sağlam. Normalde böyle yapmazdı 1.5 yıldır ilk oluyor bu aralar. Nedenini bilen var mı?
İnternetini kontrol et hata verdiğinde internetinin hızı düşüyo mu yada kopuyor mu internet?

internette bazen ! işareti oluyo ama o anda hiç ! olduğunu görmedim sağ üstte "ağ bağlantısı" yazıyor. ya da ben çıkana kadar düzeliyor mu anlamadım

türk telekom.
O ünlem olması bilgisayarından kaynaklı olabiliyor. Eğer sadece sorunları giderlerle düzeliyorsa ünlem bilgisayarındandır, yoksa internetindendir.

internette bazen ! işareti oluyo ama o anda hiç ! olduğunu görmedim sağ üstte "ağ bağlantısı" yazıyor. ya da ben çıkana kadar düzeliyor mu anlamadım

türk telekom.

Hocam 10 seneden uzun bir süredir bizde Türk Telekom var ya gerçekten böyle iğrenç bir alt yapi olamaz ya her dakka internet gider mi allah aşkına 3 cihaz felan bağlıyken de gdiyor yada ! oluyor.

Bu sorunun sebebi tamamen Turk Telekom bence. TurkNET i deyebilirsiniz altyapınızı sorgulayabilirsiniz fiber de varsa TurkNET sizi mutlu edebilir.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu sorunun çözümü ISS yi değiştirmekten başka bir şey değil.

Bende fiyat uygun olduğu için geçmiyorum TurkNET e ama değiştirmeye kararlıyım.

İlla TurkNET değil farklı bir ISS de olur araştırın alt yapısı olan bir ISS seçin.

Turk Telekom pişmanlıktır.

ISS niz nedir hocam. TTNet se pek söze gerke yok..
Nedir bu TürkTelekom düşmanlığı arkadaş? TürkTelekoma nefret duyuyorsunuz aynı altyapı üzerinden yine hizmet alıyorsunuz. 15 yıllık telekom müşterisiyim toplasan 15 yılda ya 5 ya 6 kere kesinti olmuştur ki onlarda ya belediye çalışanlarının suçuydu ya da bakım çalışmalarıydı.

Nedir bu TürkTelekom düşmanlığı arkadaş? TürkTelekoma nefret duyuyorsunuz aynı altyapı üzerinden yine hizmet alıyorsunuz. 15 yıllık telekom müşterisiyim toplasan 15 yılda ya 5 ya 6 kere kesinti olmuştur ki onlarda ya belediye çalışanlarının suçuydu ya da bakım çalışmalarıydı.
Türk telekom eskiden çok güzeldi. Müşterilerini elinde tutmak için gerçekten avantajlı fiyatlar sunuyorlardı. Şimdi, herkes yeni müşteriye bakıyor tarifeden tarifeye geçiyorsunuz. Ayrıca herkes türk telekomdan şikayetçi ancak anlaşmaları var diye bırakmıyorlar.

Nedir bu Türk Telekom düşmanlığı arkadaş? Türk Telekom'a nefret duyuyorsunuz aynı altyapı üzerinden yine hizmet alıyorsunuz. 15 yıllık Telekom müşterisiyim toplasan 15 yılda ya 5 ya 6 kere kesinti olmuştur ki onlarda ya belediye çalışanlarının suçuydu ya da bakım çalışmalarıydı.

Hocam sadece internet değil müşteri hizmetleri de berbat. Evet aynı altyapı üzerinden internet sağlıyoruz ancak hizmet kalitesi değişiyor. TurkNet de haftada 1 kere internet kesiliyorsa Türk Telekom da 10 kere. Fiyatlar ucuz diğer ISS'lere gore makul fiyatlar ama hizmet çok kötü. Türk Telekom aboneliğini anında bitirene madalya takılması lazım. Komşum 1 aydır uğraşıyor illalah ettirdi. Telefonu açan da yok. Benim derdim şu diye uzun uzun anlatıyorsun. Sizi ilgili birime aktarıyorum diyor. 2 saat bekleyip bağlanıyorsun o da sizi ilgili birime aktarıyorum diyor. Gerçekten hizmet çok kötü.

Hocam sadece internet değil müşteri hizmetleri de berbat. Evet aynı altyapı üzerinden internet sağlıyoruz ancak hizmet kalitesi değişiyor. TurkNet de haftada 1 kere internet kesiliyorsa Türk Telekom da 10 kere. Fiyatlar ucuz diğer ISS'lere gore makul fiyatlar ama hizmet çok kötü. Türk Telekom aboneliğini anında bitirene madalya takılması lazım. Komşum 1 aydır uğraşıyor illalah ettirdi. Telefonu açan da yok. Benim derdim şu diye uzun uzun anlatıyorsun. Sizi ilgili birime aktarıyorum diyor. 2 saat bekleyip bağlanıyorsun o da sizi ilgili birime aktarıyorum diyor. Gerçekten hizmet çok kötü.
Nedense hiç bir şekilde müşteri hizmetlerinde sorun yaşamadım, aradığım an cevap verildi telefonlarıma. Hatta 15yıllık aboneliğimin karşılığında bana özel paket bile oluşturdular, özel müşteri temsilcisi atadılar. Kısaca diğer sağlayıcılara göre kendimi daha ayrıcalıklı hissediyorum.

Türk telekom eskiden çok güzeldi. Müşterilerini elinde tutmak için gerçekten avantajlı fiyatlar sunuyorlardı. Şimdi, herkes yeni müşteriye bakıyor tarifeden tarifeye geçiyorsunuz. Ayrıca herkes türk telekomdan şikayetçi ancak anlaşmaları var diye bırakmıyorlar.
Sanırım bir ben şikayetçi değilim? 15 Yılın 14 yılı VDSL kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım. Son zamanlarda sıkıntı yaşamaya başladım, talep oluşturdum geldiler altyapınızı yenileyelim dediler ve FİBER çektiler. Kısaca şahsıma on numara hizmet veriyorlar ama diğerlerine mi vermiyorlar acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı