İnternet hat değerleri iyi mi?

Tamamdır hocam. Bir gelişme olursa bu konu üzerinden mesajlaşırız.

1641040193394.png

Hocam şu an hat değerleri böyle bugün bir ara Max indirme hızı 15 oldu sonra tekrar 17-18'e çıktı yoğunluktan olabilir mi yoksa yine arıza tam olarak giderilmedi mi?

Hocam kaç aydır problem var manyak olacağım az daha uğraşsam korkuyorum oyüzden :D

hocam hat zayıflama değeri 4.5 ten 5 oldu hocam eminsin dimi sorun yok
Anlık yük durumunda hat değerlerinde oynama olabilir. Ne kadar fazla yük o kadar fazla parazit demek. 0.5 1 gibi değerler oynar. Hele ki havai şekilde geliyorsa hat normal derim.

Anlık yük durumunda hat değerlerinde oynama olabilir. Ne kadar fazla yük o kadar fazla parazit demek. 0.5 1 gibi değerler oynar. Hele ki havai şekilde geliyorsa hat normal derim.

Hocam biraz fazla darladıysam kusura bakma ama yine kafama bir şey takıldı. Alım gücü çoğu kişide gönderme bölümü daha az indirme bölümündeki değerler daha fazla. Daha fazla olması daha kötü anlamına geliyor galiba bende tam tersi nedeni ne acaba?

1641118359921.png

Hocam biraz fazla darladıysam kusura bakma ama yine kafama bir şey takıldı. Alım gücü çoğu kişide gönderme bölümü daha az indirme bölümündeki değerler daha fazla. Daha fazla olması daha kötü anlamına geliyor galiba bende tam tersi nedeni ne acaba?

Eki Görüntüle 1258824
Alım gücü kısmı sizin tarafınızı ilgilendirmiyor hocam. Saha dolabına binen yük ile alakalı o durum. TT ye Tweet attınız mı?

Alım gücü kısmı sizin tarafınızı ilgilendirmiyor hocam. Saha dolabına binen yük ile alakalı o durum. TT'ye tweet attınız mı?

Değerlerde sorun yok yani bu arada tweet atmadım daha hizmet numarasını bilmiyorum babam gelince ondan bir izin falanda almam lazım mecbur bu akşam atarım büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı