İnternet hattımı yanlış caddeye bağlamışlar

Berat durmaz

Hectopat
Merhaba evim iki ayrı caddenin tam ortasında ama sağ caddeye kalıyor 6 yıl önce ilk internet bağlatırken sol caddeye bağlamışlar ve internetimin bağlı olduğu caddede santral uzaklığından kaynaklı daha düşük altyapı var. Evimin kaldığı caddede daha yüksek müşteri hizmetlerini aradım ama bir şey yapamayacaklarını söylediler ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Kazma kürek hattı değiştirecek değilsiniz haliyle. Daha yetkili kişilere ulaşmanız lazım. Böyle bir aptallık yapıp birde bir şey yapamayız demeleri de ayrıca komik.

Yanlış caddeye değildir. Size atanmış caddedir. Benim evimin duvarının dibinde kutu vardı ama evimin ikamet olarak bağlı olduğu sokak diğer taraftaki sokak olduğu için evimde altyapı yok görünüyordu. 1 sene altyapı bekledim onun için.

Yanlış caddeye değildir. Size atanmış caddedir. Benim evimin duvarının dibinde kutu vardı ama evimin ikamet olarak bağlı olduğu sokak diğer taraftaki sokak olduğu için evimde altyapı yok görünüyordu. 1 sene altyapı bekledim onun için.

Hayır dediğim gibi evim ikamet olarak sağ caddeye bağlı ama internetim sol taraftaki caddenin hattına bağlı.
Çok ilgi çekici bir başlık. 🤣

İlgi çekmezse kimse geri dönmez :)
Kazma kürek hattı değiştirecek değilsiniz haliyle. Daha yetkili kişilere ulaşmanız lazım. Böyle bir aptallık yapıp bir de bir şey yapamayız demeleri de ayrıca komik.

5 Kere ardım sadece 1 sefer yardımcı olmaya çalışan biri çıktı o da tam bilgili değil yanlış yere yönlendirdi onun haricinde hep kendini beğenmiş kadın arkadaşlar.

Hayır dediğim gibi evim ikamet olarak sağ caddeye bağlı ama internetim sol taraftaki caddenin hattına bağlı.

İlgi çekmezse kimse geri dönmez :)
Öyle bir durum varsa, internetiniz iptal ettirmeyi ve tekrar bağlatmayı deneyebilirsiniz. Bir başka seçenek olarak Telekom'a bizzat gidip altyapı işleriyle ilgilenen bir bölüm var, oraya bir dilekçe yazıp düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı