İnternet hız testi sonuçları nasıl?

öncelik olarak ilginizden dolayı teşekkür ederim 9 pingin oyundaki karşılığı ne gibi bir sonuç verir
Hocam TR'de serveri olmayan bir oyunda 9 ping almanız imkansız gibi bir şey. Speedtest size en yakın sunucuya bağlanır. Fakat oyun oynarken yurt dışındaki sunuculara bağlanırsınız.

Dalga geçtiğimi nereden çıkardın?
Sadece arkadaşlara download hızımın yüksek olup upload hızının ona oranla neden düşük olduğunu sordum.
Normal bir şiey upload hızının düşük olması. 1 Haziran'da uploadlar düşücek. O uploadları bir daha göremeyeceksiniz maalesef.

Ben de Adana'da Türksat Kablo kullanıyorum. LOL TR/ EUW sunucularında pinginiz kaç? Veya speedtest'te frankfurt sunucularına olan pinginiz? Benim LOL TR 34, EUW 70 Frankfurt ortalama 61 ms.
Ben İstanbul'da Kablonet kullanıyorum. Sadece PUBG oynuyorum. Evde hiçbir telefon bağlı değilken yaklaşık 40-45 ping alıyorum.

Adamlar Mars'taki uzay araçlarını kendi evlerinden kontrol edebiliyorlar; biz daha upload olarak 2Mbps'nin üstüne çıkamadık :( . Kaç gündür bunu düşünüyorum adamlarda nasıl bir imkan varsa artık...

Ben LOL'de 25 falan alıyordum Vodafone frankfurt sunucusundan Speedtest yapınca pingim 66 çıktı
TTnet çıkışlı bir IP adresiniz var sanırım. Benimki Superonline. TTnet yurtiçinde daha iyi ping veriyor.
Avrupa'da hocam.
Rica etsem bir de Vodafone İstanbul Avrupa adresine de ping testi yapar mısınız speedtest'den? Benimki 33 çıkıyor.

Geri
Yukarı