İnternet Hızı Nasıl Yükseltilir?

Metl1

Hectopat
Arkadaşlar, Türkiye üzerinde bulunan neredeyse bütün internet sağlayıcıları ile görüştüm fakat hiçbiri 25 Mbps üzeri bir internet hızı veremediklerini söylediler. Ben de bağlatmak zorunda kaldım. İnternetimin Mbps'sini artırmam için alternatif yollar mevcut mu? Bıktım şu internet hızından. Ev içinde herhangi biri ağa bağlandığında rekabetçi oyun oynamak imkansız hale geliyor. Bilgili arkadaşlar cevap verir ise sevinirim.

Yeterli altyapı yoksa ve paketiniz oysa yükselmez. Ancak fiber veya VDSL altyapıda üst paketleri kullanarak iyi hızlar alabilirsiniz.

Size vadedilen 35 Mbps ise ve 25 Mbps alıyorsanız da kabloları yenileyerek bir ihtimal daha iyi hız alabilirsiniz.

Superbox ile altyapısı olmayan yerlerde de iyi internet hızları alınabiliyor diye biliyorum. Sanırım biraz daha pahalı normalden bakabilirsiniz isterseniz.

Superbox vb hizmetler yoğun saatlerde aşırı ping sorunu yaratıyor ben tavsiye etmem şahsen rekabetçi oyun oynayan birine.

Hat değerlerini atarsanız maksimum alabileceğinizi söyleyebiliriz .Ancak altyapının üstüne çıkmak imkansız taşınmanız gerek.

Geri
Yukarı