İnternet hızı PC'de yavaş, telefonda hızlı

Sylext

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Türk Telekom kullanıyorum birkaç gün önce hızımı yükselttim 35 Mbps oldu fakat telefonum bu hıza ulaşabiliyorken bilgisayarda aynı kaldı. Müşteri hizmetleri yardımcı olamadı. Kablo değiştim olmadı, format attım sonuç aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Türk Telekom kullanıyorum birkaç gün önce hızımı yükselttim 35 Mbps oldu fakat telefonum bu hıza ulaşabiliyorken bilgisayarda aynı kaldı. Müşteri hizmetleri yardımcı olamadı. Kablo değiştim olmadı, format attım sonuç aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kablo ile bağlıysanız kablonuz kalitesizdir. Kaliteli bir kablo satın alıp deneyin.

Dostum bilgisayarda şuraya girip ekran görüntüsü paylaşır mısınız bazen bende PC'yi ilk açtıgımda 10 mb/sn olarak başlıyor belki sende de öyle bir sorun olabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27,3 KB · Görüntüleme: 72

Geri
Yukarı