İnternet hızı

Dengizek

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben indirme yapıyorum bir oyun indiriyorum ve ilk indirdiğimde en az 750 kb/sn
en yüksek 1.53 mb/sn di. Ve şimdi aynı indirmeyi yapıyorum ve 348 kb/sn çok düşük bunun için ne yapmalıyım.

Merhaba arkadaşlar. Ben indirme yapıyorum bir oyun indiriyorum ve ilk indirdiğimde en az 750 kb/sn
en yüksek 1.53 mb/sn di. Ve şimdi aynı indirmeyi yapıyorum ve 348 kb/sn çok düşük bunun için ne yapmalıyım.
Akıllı Kullanım Kotası denilen ve TTnet'i berbat hizmetlerinden dolayı sömürmemizi engelleyen bir saçmalığa takıldınız büyük ihtimalle. Belirli bir kotayı aştık sonra internet hızınız 3 mbps oluyor buda sizin bahsettiğiniz hıza denk geliyor. Fatura kesiminden sonra tekrar eski haline geliyor.

AKK'ye maruz kalmış olabilirsin. İndirceğin dosya önemli degil ise yarın dene derim zira yarın AKK ler sıfırlanıyor(her ayın başında)

@Dengizek Bir daha ki fatura kesim tarihine kadar değil ayın 1 ine kadar. Aynı dert bende de var. Aradım iyice bilgi aldım. Fatura tarihi değil her ayın 1 i normal hızına ulaşırmış.
@Silinen üye AKK kısaltmasının açılımı "Akıllı Kullanım Kotası" değil,"Adil Kullanım Kotası"dır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı