İnternet hızım 1000 Mbps ama download hızı 10 MB

Bende de durum aynı.

Yeni güncelleme yapıyorum. Sorunun kendilerinde bariz olmasına rağmen (modem ölçümü için modemin yakınında test alındı fakat istediğim mesafede alınmadı) servis ücreti alındı.
Modem veyahut ISS, ikisinden biri sıkıntılı. Modem değil deniyor fakat ben sanmıyorum. Zira modem değişti hala aynı muhabbet. Tekrar belirtiyorum modem değişimi için de ücret alındı. Epey komik durum. :D
Her gün müşteri hizmetlerini en az 2 kere arayıp interneti düzeltmelerini rica ediyorum, otomasyona bağlamayı kabul etmiyorlar.
Hız 500MBit, aldığım 20MBit. Hiç memnun değilim. Bu konuya bakıp Superonline hakkında fikir oluşturmaya çalışanlara tek sözüm kesinlikle geçmeyin, kullanmayın, kullandırtmayın. Rezil rüsva bir ISS.
TurkNet GigaFiber adresimde olmamasına rağmen TurkNet geçmeyi düşünüyorum. Stabil 50MBit, stabil olmayan 500MBit'ten daha iyi.

TurkNet için her gun birilerini ikna edip GigaFiber başvurusu yaptırıyorum ama geleceği yok gibi mecbur bu saçma sapan internetı kullanıyorum sorun yaşamıyorum şu an ama internet faturam 400 TL olup o istediğim hızı alamayınca insan sinir oluyor download yaparken hala 50'lerde indırıyor.

TurkNet için her gun birilerini ikna edip GigaFiber başvurusu yaptırıyorum ama geleceği yok gibi mecbur bu saçma sapan internetı kullanıyorum sorun yaşamıyorum şu an ama internet faturam 400 TL olup o istediğim hızı alamayınca insan sinir oluyor download yaparken hala 50'lerde indırıyor.

Aynı sorunu yaşıyorum. Uygulamasından düzeltebiliyordum en azından fakat artık onu da yapamıyorum. :D
Yatacak yerleri yok, umarım bir an önce TurkNet gelir de şu manyaklardan kurtuluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı