İnternet hızım altyapı çalışmasından sonra bir anda düştü

Hocam bu gibi bir değeri ilk defa görüyorum desem yeridir.
SNR değeri normalden çok yüksek bu iyi bir şey çünkü 50 üzeri mükemmel diye geçer sende 182 görünüyor ama zayıflamada çok yüksek bu da kötü bir şey bu değerlerde anormal bir şey var.

Binanızın girişindeki ankastreden eve gelen kabloyu değiştirmeyi deneyin derim
Nasıl yapacağım onu peki kendim mi yapmam gerek yoksa teknik destek ekibini falan mı aramam gerekiyor ?
Yukarıdaki ilk konuda en fazla 16 Mbps demiş ama bilgi almış mı acaba Telekom'dan VDSL'ye geçsem hızlanır mı diye bilemiyorum.
Turkneti aradım 13 mpbs dedi, superonlineı aradım o da 13 mbps dedi, millenicoma falan baktım adresten kaç mbps olduğuna falan o da 10 mbps diyor. Türk telekom 16 mbps dedi sadece ve geçen ay hızımı yükseltmek istediğimi söyledim müşteri hizmetlerini aradım ve yine aynı cevabı verdiler siz zaten verebileceğimiz en yüksek hızda kullanıyorsunuz o da 16 mbps dedi

Son düzenleme:
Nasıl yapacağım onu peki kendim mi yapmam gerek yoksa teknik destek ekibini falan mı aramam gerekiyor ?

Turkneti aradım 13 mpbs dedi, superonlineı aradım o da 13 mbps dedi, millenicoma falan baktım adresten kaç mbps olduğuna falan o da 10 mbps diyor. Türk telekom 16 mbps dedi sadece ve geçen ay hızımı yükseltmek istediğimi söyledim müşteri hizmetlerini aradım ve yine aynı cevabı verdiler siz zaten verebileceğimiz en yüksek hızda kullanıyorsunuz o da 16 mbps dedi
Burdan bi sorgulama yapar mısınız? Belki vdsl vardır ama port yoktur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220104-142329_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220104-142329_Samsung Internet.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 28
Altyapınız gayet de yüksek hızlara müsait, yakınınızda vdsl dolap mevcut. Hangi iss kullanıyosanız arayıp Vdsl'e geçiş yapmak istiyorum deyin. Port dolmadan geçişinizi yapmanızı tavsiye ederim.

Altyapınız gayet de yüksek hızlara müsait, yakınınızda vdsl dolap mevcut. Hangi iss kullanıyosanız arayıp Vdsl'e geçiş yapmak istiyorum deyin. Port dolmadan geçişinizi yapmanızı tavsiye ederim.
Peki taahhütle falan bi alakası var mı mesela Türk telekomdan 35 mbpsye falan çıkmak istesem ne yapacağım ?

Peki taahhütle falan bi alakası var mı mesela Türk telekomdan 35 mbpsye falan çıkmak istesem ne yapacağım ?
Türk Telekom kullanıyosanız Vdsl porta geçiş yapmak istiyorum deyin. Vdsl'e geçince hat değerlerinizi atın ona göre de geçebileceğiniz hızlara bakalım. Direkt paket değişikliği de isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı