İnternet hızım düştü

• Konuyu başlatan uhb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 8B

uhb

Decapat
İnternet hızımda ani bir düşüklük problemim nedeniyle yardımlarınızı rica ediyorum. Oturduğum bina yeni ve şimdiye kadar 13 14 Mbit hızı rahatlıkla alabilirken aniden hız düşüklüğü problemi yaşamaya başladım. İnternet hızım 1,5-2 Mbit arasında sabitlendi. 2 kez TTNet'e arıza kaydı bıraktırdım ancak iç hat, modem, splitter vs kaynaklı arıza dediler ve ücretli hizmete yönlendirdiler. Splitter'ı söktüm üzerindeki telefon kablosunu, ana kabloyu vs değiştirerek denedim. Kablosuzdan olabileceğini düşünerek, kablolu bağlandım. Onda da sonuç aynı. Hat değerlerimi gönderiyorum. Sorun gerçekten iç hattan kaynaklı olabilir mi? Yapabileceğim başka bir şey var mıdır?

Adsız1111.jpg
Adsız1111.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerlerinden görüldüğü üzere hızını 2 ye sabitlemişler.Değerlerin de iyi ayrıca.rahat 16 alırsın.Hızını 16 ya aldır.onlar sistem üzerinde yapacaklar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı