İnternet hızım yavaş

Yusuf Denizs

Centipat
Superonline kullanıyorum download hızım normalde 2.5 ama corona sebebiyle 8'e kadar çıktı. Bu Turlcell'in yapmış olduğu iyi bir şey fakat internet hızım ya da indirme hızım hiç 8 gibi değil. Dowload 2.5 iken bile internetim daha iyiydi. Bunun sebebi corona virüsünden dolayı herkes evde kaldığı için mi? Ya da yapmam gereken ayarlar var mı? YouTube'da 720p videoyu bile bazen açamıyorum.

Evde interneti sizden başka kullanan varsa veya arka planda interneti sürekli kullanan bir uygulama varsa bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Eğer internetinize birinin sızdığından şüpheliyseniz 192.168.1.1 adresinden internet şifrenizi değiştirebilir ve internetinize bağlı olan cihazları görebilirsiniz. Modeme reset atmakta bir çözüm olabilir. Hiç bir şekilde internetinizin hızı artmıyorsa müşteri hizmetlerini arayın bir sorun yoksa bile sizi memnun etmek için 20 dakika kadar sonra internetinizi hızlandırırlar.

Hat değerlerinizi atarsanız yardımcı oluruz.

Nasıl atacağım bilmiyorum.
Evde interneti sizden başka kullanan varsa veya arka planda interneti sürekli kullanan bir uygulama varsa bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Eğer internetinize birinin sızdığından şüpheliyseniz 192.168.1.1 adresinden internet şifrenizi değiştirebilir ve internetinize bağlı olan cihazları görebilirsiniz. Modeme reset atmakta bir çözüm olabilir. Hiç bir şekilde internetinizin hızı artmıyorsa müşteri hizmetlerini arayın bir sorun yoksa bile sizi memnun etmek için 20 dakika kadar sonra internetinizi hızlandırırlar.

O attığınız adresi nereye yazıcam nereden bakacağım açıklarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı