İnternet hızım PC'de yavaş

Driveri kaldırıp temiz kurulum deneyin. Driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Benimde Birebir aynı sorun olmuştu.
Hocam bunu daha önce de yaptım.Hemde 10-15 kere denedim ama olmadı.
Driver'i kaldırıp temiz kurulum deneyin. Driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Benim de birebir aynı sorun olmuştu.
Hocam bunu denedim hatta 10-15 kere denedim ama olmadı maalesef

burda da internet hızım 10 gösteriyor halbuki 24 olması lazım sizce sınırlandırma mı var.Modemle ilgili herşeyi denedim arkadaşlar
Modem arayüzünde bağlantı hızınız görünür. Orada da 10Mbps yazıyorsa servis sağlayıcıyla görüşmenizi öneririm. 24Mbps görünüyorsa modem ya da kablolarda sıkıntı olabilir.

Ethernet seçeneklerinden QoS Paket Zamanlayıcısını kapatmayı denermisiniz.

Dosya Ekleri

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 16
denedim az önce kapadım ancak yine olmadı...
bu konuyla nerdeyse tıpa tıp aynı
denedim az önce kapadım ancak yine olmadı...

bu konuyla nerdeyse tıpa tıp aynı
Arkadaşlar yardım edin lütfen

Son düzenleme:
Ttnet ise geçmiş olsun. Daha çok çekeceksiniz.
burda da aynı konu üzerişnde durulmuş ama nasıl çözülür söylenmemiş

burda da aynı konu üzerişnde durulmuş ama nasıl çözülür söylenmemiş
Altyapı sorunu yaşıyorsunuz. Ve kolay kolay da gelip düzeltmezler.
TTNet'ten çıkıyorsunuz, Superonline veya Kablonet fiber altyapısından hangisi varsa birine geçiyorsunuz. Bunların altyapısı üzerinden Vodafone daha uygun olabilir.

TTNet'ten çıkıyorsunuz, Superonline veya Kablonet fiber altyapısından hangisi varsa birine geçiyorsunuz. Bunların altyapısı üzerinden Vodafone daha uygun olabilir.
ancak aynı evde farklı pc de denediğim zaman sorun olmuyor 24 mbit gözüküyor.O zaman onda da sorun olması gerekirdi
Upload da hiçbir düşüklük yok sadece indirme hızında düşüklük var
Arkadaşlar sorun hala devam etmekte birsürü forumda konu var bu hata ile ilgili ama hiçbirinde tam bir çözüm yok
Arkadaşlar bir bilgisi olan yok mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı