İnternet Hızında Ciddi Yavaşlama

Aycan GÜNEŞ

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
3, 4 Gün önce ADSL ' olan internetimi VDSL 'e geçirdim Kademeli olarak 35,50 ve 75 Mbps ' e Çıkarttım. Şuan çok ciddi bir biçimde CRC Yükselmesi yaşıyorum.
En Fazla 1, 2 Saat 70-75 Mbps Hızları alıyorum Sonrasında çok ciddi bir düşüş oluyor ve 1-3 Mbps Hızında kalıyor. Modeme Reset atınca veya DSL kablosunu çıkart-tak yapınca düzeliyor. Hattım bu hızları desteklemiyor mu yardım eder misiniz?
1597341237852.png
1597341262928.png

Dowloand SNR marjı düşük kopma seviyelerinde şu anda destek talebi açmanızı ve hızınızı kademi olarak düşürmenizi öneririm.

Hat zayıflaması fazla kabloyu değitşirmesi onun için daha mantıklı. Altyapısı 90 Mbps kaldırdığını gösteriyor. Aslında rahatlıkla 75 Mbps alabilmesi gerek. Büyük ihtimalle kabloda veya takılı olduğu hatta sıkıntı var.

Hat zayıflaması fazla kabloyu değitşirmesi onun için daha mantıklı. Altyapısı 90 Mbps kaldırdığını gösteriyor. Aslında rahatlıkla 75 Mbps alabilmesi gerek. Büyük ihtimalle kabloda veya takılı olduğu hatta sıkıntı var.

Kabloyu CAT6 ile değiştirmesi ona bir nebze iyi gelebilir SNR marjının artmasını sağlayabilir ,10.0 SNR civarı olursa güzel olur.

Geri
Yukarı