İnternet Hızında Yavaşlama Sorunu

Cunlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Başıma gelen olaylarla alakalı kısa bir ön bilgi aktarmak istiyorum. Bilgisayarıma virüs bulaştığı için format attırmak zorunda kaldım, Sadece C sürücüsüne format attığını belirtti abimiz. Bilgisayarı geri aldıktan sonra, ücretli olarak aldığım antivirüs programına tarattım herhangi bir virüse rastlamadım pc'de. Ancak hiçbir driver'ın yüklü olmadığını farkkettim.Elimde de driverların cd'si olmadığı için Driver Booster 3 programını indirdim, buradan hepsini güncelledim.

Gelelim asıl olaya, Turkcell Superonline hizmetinden faydalanıyor ve Google Crome kullanıyorum. İnternet hızımı test ettim yavaş değildi. Fakat herhangi bir siteye girmek istediğimde 2-3 kere zaman aşımına uğrayacak kadar yavaşlıyor. Windows güncelleştirmelerini'de açtım sorun ne hala anlayamadım.

Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Windows 10 kullanınız.
  • Sürücülerinizi ve BIOS'u güncelleyiniz. Sürücülerinizi donanım kimlikleri ile web sitelerinden güncelleyiniz. Sürücü bulma programları kullanmayınız.
  • Bütçeniz yoksa Panda virüs sistemini kullanabilirsiniz free sürümünü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı