İnternet hızlarınız kaç?

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Ben 2 yıl önce Bursa'nın bir ilçesinde sıradan bir internet sağlayıcısından 50 liralık bir tarife aldım. 50 Mbps download ve upload vardı. Şaka gibiydi. Sonra bu giderek 40'a 30'a düştü verdiğim para az olunca önemsemedim. En son 12 olunca küçük esnaf dükkanlarını bastım. Herkesin internet aldığını altyapıda çok sorun yaşandığını ve herkese yetebilmesi için hızları düşündüklerini söylediler. Üstelik fiyatı da 60TL yaptılar ve Upload'ı da 3'e çektiler. Yeni bir paket arayışındayım.

TurkNet kullanabilirsiniz. Altyapınız kaç Mbps destekliyor?

50.

TurkNet öneririm. Aylık 99 TL'ye 75 Mbps hız alıyorum. Eğer yükseltmek isterseniz fiyat değişmiyor. Hala 99 TL.

Nasıl? Benim arkadaşım maksimum hız almak için yükseltti 15 lira fazladan veriyor. Direkt yükseltilmiş olanını versinler o zaman niye 99TL veriyoruz ikisine de?

Yüz güldüren kampanya KabloNet modem kablolu hızdan çok memnunum doğum günümde ve özel günlerde 200 MBPS tanımlıyorlar isteğe bağlı olarak her tarife de olmayabilir ben 8 yıldır KabloNetteyim belki de ondan sormadım hiç
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 30
50.

Nasıl? Benim arkadaşım maksimum hız almak için yükseltti 15 lira fazladan veriyor. Direkt yükseltilmiş olanını versinler o zaman niye 99TL veriyoruz ikisine de?
Arkadaşınızın hızı büyük ihtimalle 35 veya altıydı. 35 ve sonrası için 15 lira fazladan veriliyor. Ben 75 alıyorum. O yüzden fark ödemedim. Eskiden 100'dü hızım.

Turk Telekom kullanıyorum. Yeni fiber altyapısı döşendi caddeye. Yüz mbit'lik pakete sahibim yüz otuz yüz yirmi megabit civarı alıyorum. Nadiren doksan seksen civarlarına düşebiliyor. Ethernet kablosu ile değerler bunlar. Stabil bir bağlantı sunuyor ayrıca. Kopma kesilme çok çok nadir.

ADSL altyapı maleseef 3.50 download 0.30-0.50 download Türk Telekom.
Kısmetse 10. ayda TurkNet'e başvuracağım.

Arkadaşınızın hızı büyük ihtimalle 35 veya altıydı. 35 ve sonrası için 15 lira fazladan veriliyor. Ben 75 alıyorum. O yüzden fark ödemedim. Eskiden 100'dü hızım.
Türk.Net tek fiyat politikasına gitmeye çalışıyor. Aynı fiyata verilebilen en yükseği veriyor, o fiyata 100 alabiliyorken neden 75 alıyorsunuz?

Türk.Net tek fiyat politikasına gitmeye çalışıyor. Aynı fiyata verilebilen en yükseği veriyor, o fiyata 100 alabiliyorken neden 75 alıyorsunuz?
Hattım el vermiyor hocam. Geceleri Kırmızı DSL ışığı problemi yaşıyordum. Hattın yükünü azaltınca (Hızı düşürünce) düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı