İnternet için İptal dilekçe örneği

Yunusel

Centipat
Arkadaşlar bugün öğle saatlerinde Millenicom"a geçiş yaptım fakat devamlı kopmalar oluyor ve download hızım yerlerde geziyor iptal dilekçe örneği verebilir misiniz müşteri hizmetleri sorun yok diyor veya telefon"u kapatıyor dilekçe örneği alamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200525-181802.png
    Screenshot_20200525-181802.png
    211,9 KB · Görüntüleme: 100
  • 1590411950409.png
    1590411950409.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20200525-142130.png
    Screenshot_20200525-142130.png
    63,9 KB · Görüntüleme: 52
Sağ üste tarihi attıktan sonra "Millenicom Genel Müdürlüğü'ne" diye yazıp isteğinizi belirtmeniz gerek. Yani hizmet numaranızı yazıp internet hattınızı iptal etmek istediğinizi belirtin ve sağ alta da ad-soyad ve imzanızı atıp yollayın. Ben de yaklaşık bir ay kadar önce bu şekilde dilekçeyi yollayıp iptal ettirdim.

Ayrıca bu dilekçeyi online olarak da yollayabiliyorsunuz. Dilekçeyi yazdıktan sonra fotoğrafını çekin ve Millenicom'u dilekçeyi göndermek için arayın. Onlar size birkaç şey söyledikten sonra verdikleri e-mail adresine yolluyorsunuz ve birkaç gün içinde de hattınız iptal ediliyor. Son faturanızı da mail ve mesaj yoluyla size yolluyorlar.

Önce oluşturdum sonra dayanamayıp müşteri hizmetleri aradım hiç sıkıntı yok diyor bir daha aradım bu sefer teknik ekip yüzüme kapattı.

Site üzerinden destek/arıza bildirimi oluşturabilirsiniz. Akabinde hiç bir sıkıntı yok demelerinin ardından arıza kaydı oluşturuyorum lütfen bekleyin gibi bilgilendirme yaparlar. Yüzünüze kapatma olayı pek inandırıcı gelmedi bana şahsen.

İlk değil ikinci aramamda aynı teknik ekip çıktı ve ben sorunumu bitirmeye fırsat kalmadan kapadı niçin yalan yazayım.

Bahsettiğim şekilde site üzerinden destek/arıza/şikayet belirtebilirsiniz aramak istemiyorsanız şayet. Akabinde kapatma olayı belki yanlışlık olmuş olabilir. Tekrar arama yaparak durumunuzu izah edin.

Tekrar akabinde durum ile alakalı hız ve kopma sorunu altyapı ile alakalı, millenicom paketleri genellikle çoğu türk telekom altyapısı kullanmakta. Tahminimce ilk gelecek olan ekip telekom çalışanları olup, ölçme cihazı ile hattınızı kontrol eder.

@Yunusel
Eknot: Millenicom almış olduğunuz paketin tam hızını size tanımlamış gözükmekte. Gözlemlediğim kadarıyla hattınız daha fazla hız değerlerini desteklemekte. Tavsiyem öncelikle modem üzerinde bulunan lan portunu değiştirmeniz. Örneğin lan1 portunu kullanıyorsanız, lan4 geçip deneyin. Tabi ki bu sadece kısmi bir tavsiye. Akabinde gelen kabloda ekleme var ise bu tarz durumlar olabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı