İnternet için port ne zaman gelir?

Tcoat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce uşak'ta bir eve taşındım taşınmadan önce taşınacağım evin internet altyapısını Türk Telekom'dan kontrol ettirdim ve 66 megabite kadar hız alabileceğim söylendi. Ben de eve taşındım ve yeni internet aboneliği için başvurdum. Bir hafta boyunca teknik ekip gelmeyince Türk Telekom merkezine gittim. Apartmanın port cihazına başka bir apartmanın kablolarının çakıldığını ve yer kalmadığını söylediler. Yeni proje çizilmesi gerektiğini, genel merkezden onay alınması gerektiğini söylediler. Şok oldum ve ne kadar süreceğini sordum tam zaman veremeyeceklerini söylediler. Ne yapmam gerektiğiyle alakalı öneriniz var mı?
Not: Süperboxtan haberim var ancak 10 megabit internete 160 TL vermek çok koyuyor.

@KRC_YSF'A twit atarak sorununuzu bildirin.

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Dün twetter DM attım ve bugün öğlen saat 1'de bağlamaya geldiler. Nokta atışı tavsiye vermişsin gerçekten 😁.

Bu olay hem sevinmeme hem üzülmeme neden oldu. Sevindim çünkü bir gün geçmeden İnternet bağlandı. Üzüldüm çünkü 2-3 saatlik işi 7 ayda yaparız dediler sanırım özel sektörde bile illaki tanıdığının olması gerekiyor.

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Dün twetter DM attım ve bugün öğlen saat 1'de bağlamaya geldiler. Nokta atışı tavsiye vermişsin gerçekten 😁.

Bu olay hem sevinmeme hem üzülmeme neden oldu. Sevindim çünkü bir gün geçmeden İnternet bağlandı. Üzüldüm çünkü 2-3 saatlik işi 7 ayda yaparız dediler sanırım özel sektörde bile illaki tanıdığının olması gerekiyor.
Rica ederim yıl sonu İnternet bağlatacaklarını söylediler ama dediğim kişiye tweet atınca 1 haftada bağladılar. Neyse umarım çözer Türktelekom bu sıkıntıları iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı