İnternet jitter sorununu USB Ethernet dönüştürücü çözer mi?

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
Aylardır kötü internet sorunu çekiyorum.
GeForce NOW kullanıyorum ve LoL'de de yaşıyorum pingim sürekli dalgalanıyor. Bir 30 oluyor bir 500 oluyor bir 150 oluyor sürekli böyle(Wi-Fi kullanıyorum)

Bu nedenle laptopa Ethernet kablosu aldım fakat kabloyu bilgisayar kabloyu görmüyor (driverlar güncel kablo başka PC'de test edildi)
Sonra ben de USB Ethernet dönüştücü almaya karar verdim yani ben bu USB Ethernet dönüştücüyü alsam PC Ethernet'i algılar mı?

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Alacaksanız iyi bir şey alın. Bende linkteki TP-Link var. USB 2.0 fakat 50'lik tarifede masaüstü ile aynı değeri alıyor. Bunun 3.0 olanı da var. Fakat biraz daha pahalı.
"Tp-Link Ue200 Usb-2.0- 10/100Mbit/S-Ethernet-Adaptörü (Katlanır Kablo, Apple Macbook Surface Pro Xps, Ultrabook, Chromebook, Pc, Mac Ve Diğerleri İçin) : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol" https://www.amazon.com.tr/Tp-Link-U...ocphy=9056821&hvtargid=pla-649771983582&psc=1
"TP-Link UE306, USB 3.0 - Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar" TP-Link UE306, USB 3.0 - Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar
TP-Link bu konuda en iyisi diyebilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı