İnternet Kafe için Sistem Başına 6000 TL Bütçeyle GTX 1050 TI ve GTX 1060'lı Bilgisayar Toplamak

atako1907

Hectopat
Herkese iyi akşamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi, internet kafe açmayı düşünüyorum. Kasa, monitör ve ekipmanlar dahil 6000 TL gibi bir bütçem var. Aslında 10 masa GTX 1050Tİ, 10 masa GTX 1060 şeklinde düşünüyorum. Yani 120.000 TL bütçeyi yarı yarıya paylaştıracağım. Hangi firmadan toplamamı önerirsiniz ve toplu siparişte hatrı sayılır bir indirim yaparlar mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 tane olacak ve bütçen 120000 TL değil mi?
Evet toplam 120 bin TL bütçem var.

İnternet kafeye gelen adamlar belli zaten. Popup kapatmayı bilmiyorlar daha.
Sen GTA 5'i 640x480 pixel de bile açsan adamlar anlamaz, oynarlar.[/QUOTE]
Açacagım yer sağlam internet kafeye aç bir şehir. Yüksek kalite bir mekan açmayı düşünüyorum.

Evet toplam 120 bin TL bütçem var.

İnternet kafeye gelen adamlar belli zaten. Popup kapatmayı bilmiyorlar daha.
Sen GTA 5'i 640x480 pixel de bile açsan adamlar anlamaz, oynarlar.
Açacagım yer sağlam internet kafeye aç bir şehir. Yüksek kalite bir mekan açmayı düşünüyorum.[/QUOTE]
Bana sorarsan internet kafe için 120000 TL masraf aşırı gereksiz insanlar gidip GTA 5 oynamaktansa LoL Rainbow CS:GO tarzı oyunlar oynuyorlar PC başına 3000 + monitör fazlasıyla yetecektir.

Açacagım yer sağlam internet kafeye aç bir şehir. Yüksek kalite bir mekan açmayı düşünüyorum.

Bana sorarsan internet kafe için 120000 TL masraf aşırı gereksiz insanlar gidip GTA 5 oynamaktansa LoL Rainbow CS:GO tarzı oyunlar oynuyorlar PC başına 3000 + monitör fazlasıyla yetecektir.

Bunun ben de farkındayım zaten CS GO PUBG LOL vb oyunlar için ekipmanlarla ile birlikte 5000 TL üstü tutuyor. 3K ile nasıl topladiginizi ögrenebilir miyim?
Sizden tek ricam her sey dahil 6000 TL bütceli sistem.

Bu devirde internet kafe işleticeksen nezih bir mekanda, sağlam bilgisayarlar ile oyuncu internet kafesi adı altında açmak en mantıklısı. İnsanlar artık fiyata hiç takmıyorlar, ooo e spor kafesi bura ışıklı mışıklı ekipmanları var bilgisayarlarıda güzel diyip saati 3.5 TL olsa bile sorun etmiyorlar. Yani açacağın mekan zengin kesime hitap etsin en iyisi mahalle arasında saati 1.5 TL olan mekanlarla kıyaslayınca bu kafeleri Nusret'e benzetiyorum.

6000 TL ile GTX 1060 3 GB , Ryzen 3 1300X , B350 anakart , 16 GB RAM kullanabilirsin. Bir de 21.5 inç bir monitör alırsın. Teknobiyotik sitesinden topladım ve 5100 ediyor. Kalan bütçeyi de ekipmanlara ayırırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı